Vefa Yemeğinde büyük coşku

Ak Parti Göynük İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen Vefa yemeğinde büyük coşku yaşandı. Ak Parti Kurucu Üyeleri, Köy ve Mahalle Muhtarları ve partililerin katıldığı yemeğe gelen Milletvekili Adayları Fehmi Küpçü ve Mehmet Emin Güz’e büyük ilgi gösterildi. Adaylar masaları tek tek dolaşarak salonu dolduran yüzlerce kişiyle selamlaştı. İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek ve İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer’in de katıldığı etkinlik Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan’ın konuşmaları ile başladı.

 Vefa Yemeğinde büyük coşku

Göynük’ün istikrardan yana olduğunu ifade eden Kemal Kazan, “Bir olacağız. Ben değil, biz düsturu ile yola çıkıp 3-0 yapacağız. Bu sizin desteğiniz ve gayretlerinizle olacak. Biliyorsunuz ki Göynük sevdamız var. Bugüne kadar Göynüğe yapılmayan yatırımları yapmaya çalıştık. TOKİ’den hastaneye, yoldan kanalizasyona kadar her şeyi yaptık. Bunları tek başımıza yapmadık. Birlikte çalışarak yaptık” dedi.

“MEHMET EMİN GÜZ’Ü MECLİSE GÖNDERECEĞİZ”

Ak Parti Bolu Milletvekili Adayı Fehmi Küpçü, gelişen ve değişen bir Göynük olduğunu ifade ederek, “Değişen ve dönüşen bir göynük var. Göynük’e gelirken dolana dolana gelebiliyorduk. Bugün iktidarımız döneminde 162 tarihi tescilli yapının yapıldığı, 240 TOKİ’nin yapıldığı, birilerinin yapılmaz dediği hastanemizin yapıldığı, saymakla bitiremeyeceğimiz gölet ve barajının yapıldığı bir Göynük’ten bahsediyoruz. Siyaset denilince akla, seçim zamanı ziyarete gelen insanlar akla gelirdi. Köy denilince çamurlu yollardan bahsedilirdi. Bugün stabilize yollardan bahsediyoruz. Alt yapıdan bahsediyoruz. Türkiye çok değişti. Göynük’te bundan nasibini aldı. İnsana hizmet noktasında, adam gibi iktidar olma noktasında hepimiz bu hizmetleri gördük. 7 Haziran seçimleri çok önemli. Tarihi bir fırsat var. Bolu’da 3’lü ve güçlü bir Ak Parti istiyoruz. Uzun zamandır bu bölge siyasi olarak temsil edilmedi. İnşallah Mehmet Emin Güz ile birlikte buranın güzel manevi havasıyla sizin dualarınızla yola devam etmek istiyoruz.  Akşemseddinin torunları olarak, Göynüklü Mehmet Emin Güzle birlikte yola devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

AYAKTA ALKIŞLANDI

Alkışlar eşliğinde sahneye gelen Milletvekili Adayı Mehmet Emin Güz,  40 yıllık bir rüya için bir araye geldiklerini belirterek, “ Sağcısı, solcusu bu liste ile ortadan kalkmıştır. Hepimiz aynı görüş için, aynı dava için toplandık. Bu hareket Anadolu kimliğinin ayaklarınızdaki prangaları kırma davasıdır. Ak Parti siyaseti Anadolu siyasetinin kimliğidir. Ak Parti ile birlikte özgüvenimizi kazandık. Ayaklarımızdaki prangaları kırdık. Buradaki kalabalık heyecanımı daha da artırdı. Yükümün ne kadar ağır olduğunu görüyorum. İnşallah 3-0 yapacağız. Bu memlekete, sizlerin kardeşiniz olarak hesap vereceğimi tahattüt ediyorum. Coşkumuz hane hane büyüyecek, önce Bolu’yu sonra Türkiye’yi saracak” diye konuştu.

“GÖYNÜK’TEN YÜZDE 90 BAŞARI BEKLİYORUM”

Son olarak sahne alan İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek, Göynüklülere güvendiğini açıklayarak, şöyle konuştu:

“Ak parti iktidarıyla tarih yazıldı. Büyük değişim ve dönüşümler yaşadık. Hayatımızın her alanında önemli değişiklikler oldu. Bunu hepimiz çok yakından görüyoruz, biliyoruz. Göynük yeni bir diriliş ortaya koyacaksa bunu siz yapacaksınız. “Ak Partinin 3 vekil çıkartması zor” diyebilirler. Göynüklü inanırsa bunu yapar. Hayallerimiz ve hedeflerimiz var. Bu büyük ülke dünyada ilk 10 ülkeler arasına girecek. Bunu yapmadan yatağımızda rahat yatmamalıyız. Tarihi bir seçime giriyoruz. Ak Parti’nin iktidarından kimsenin şüphesi yok. Onu herkes kabul etti. Ama hedefimiz var. Yapmamız gereken işler var. Anayasayı değiştirecek çoğunluğun meclise gitmesi lazım. O çoğunluğun yakalanması için Mehmet Emin Güz kardeşimin mecliste olması lazım. İnşallah hep birlikte 7 Haziran seçimlerde yüzde 90 yapmaya hazır olmalıyız.” HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2015, 19:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet güler
ahmet güler - 6 yıl Önce

memlekette cicim aylari bitti beyler 7 hazirandan sonra hesap verme aylari başlayacak gibi görüküyor ufukta agzi olan herkez konuşuyor bu şekilde isterseniz veda yemeklerine başlasaniz şimdiden türk halkini anca kandıra bilirsiniz belki gerçi sizler türk kelimesinden korkar oldunuz sanırım sizlerin kandıracağınız insanlar ak koyunlar gurubuna girer sanırım saygılar selamlar olsun ne mutlu türküm diyene

SIRADAKİ HABER

banner128