Vekil bakanın yüzüne bakın neler dedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bolu Milletvekili Tanju Özcan Dün akşam Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) genel kurulunda bir konuşma yaptı. Özcan konuşmasında ağır bir dil kullandı.

TBMM Genel kurulunda yaptığı konuşmada orman köylüsünün sorunları, nitelikli okullar taştırması ve sulama birliği çalışmaları hakkında görüşlerini açıklayan Özcan, “orman köylüsünün çok zor şartlarda yaşam savaşı verdiğini görüyoruz. Bu insanlar dünyanın en pahalı mazotu ile üretim yapıyorlar. Sayın Bakan buyurun Bolu’ya orman köylüsünün yanına birlikte gidelim ve bu insanların sorunlarına bir kulak verelim. Öte yandan birde şu nitelikli okullar meselesi var.  Bolu’nun Babası İzzet Baysal’ın kemiklerini sızlatan bir uygulama. Bolu’nun en güzide okulu İzzet Baysal Anadolu Lisesini nitelikli okul listesinden çıkardınız. Bu okul zamanında Kadıköy Anadolu Lisesinden daha fazla puanla öğrenci alan bir kurumdu. Bu yanlış uygulamadan dönün” ifadelerini kullandı.

Konuşmasında Bolu Sulama Birliği Başkanı Sabahattin Altundal ile ilgili açıklamalarda bulunan Vekil Özcan bakın neler söyledi.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2018, 10:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali.ünalan
Ali.ünalan - 3 yıl Önce

.sayın.vekilim.agzına.saglık.seni.dinliyenler.seni.anlamaz

SIRADAKİ HABER

banner128