VEKİL İLE POLİSLER TARTIŞTI

CHP Seçim otobüsüyle dün öğle saatlerine yakın Bolu’ya gelen CHP’li Milletvekilleri şok bir olayla karşılaştılar. Milli Eğitim Müdürlüğü binasının önüne kadar otobüsle girmeyi planlayan CHP’li vekiller sokağın ana girişinin bir kamyonetle kapatılması ve içeriye otobüsün alınmaması nedeniyle polisler ile vekil arasında dakikalar süren tartışma yaşandı.

VEKİL İLE POLİSLER TARTIŞTI

Haber: Kasım ŞAHİN

İçerisinde yaklaşık 30 CHP’li vekilin bulunduğu seçim otobüsünün Milli Eğitim Müdürlüğü binasının önüne kadar gitmesinin bir kamyonetle engellenmesi İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal’ı çileden çıkarttı.

Sinirli bir şekilde trafik ve asayiş polislerinin yanına giden CHP Milletvekili Tanal, derhal kamyonetin yolun üzerinden çekilmesini ve içeriye otobüs girmesi gerektiğini söyledi. Ancak, görevli trafik ve asayiş polisleri, yetkinin kendilerinde olmadığını, sadece görevlerini yaptıklarını dile getirdiler. Tanal’ın öfkeli ve sinirli tutumuna rağmen kamyonet bölgeden çekilmedi. Bu arada Sümer mahallesinin merkeze gidiş istikameti uzun süreli trafik akışına kapandı.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2016, 16:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128