Vekiller STK’ları dinledi

AK Parti heyeti Pazartesi günü sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek çalışmaları ve sorunları hakkında bilgiler aldılar.   AK Parti Milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, İl Başkanı Ömer...

Vekiller STK’ları dinledi

AK Parti heyeti Pazartesi günü sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek çalışmaları ve sorunları hakkında bilgiler aldılar.

 

AK Parti Milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, İl Başkanı Ömer Sayın, Merkez İlçe Başkanı Erol Özak, İl Genel Meclisi Üyesi Mücahit Kutlu, İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın ve beraberindeki İl Yönetim kurulu üyeleri Bolu Ovası Sulama Birliği, Muhtarlar Derneği, Baro Başkanlığı ve Ticaret Odasını ziyaret etti. Ak Partili heyet ilk olarak Bolu Ovası Sulama Birliği Başkanı Selahattin Altunel ve yeni oluşan yönetim kurulunu ziyaret etti. Bolu’nun çiftçisini ilgilendiren sulama projeleri ile ilgili bilgiler veren Milletvekili Ali Ercoşkun, Sulama Birliği Başkanı Selahattin Altunel’i çalışmaları nedeniyle tebrik etti. Ercoşkun  Birkaç yıldır gerek Sulama Birliği Başkanı ile gerek diğer üyeler ile birlikte Bolu ovası için çok önemli bir projemiz vardı.  Mevcut sulama kanallarının yıpranmasından kaynaklanan su kayıplarının, ilk yapıldığı dönemki birçok alanın artık yerleşim yeri olmasıyla beraber yeri yeni sulanabilecek alanlarının ilave edilmesi, özellikle merkezde ki kanalların kapalı sisteme alınması gibi bu noktası çok önemli projeleri hayata geçirmiş durumdayız. Yaklaşık 130 milyon TL civarında bir bedele sahip olan Bolu Ovası Sulama Sistemi hem elden geçecek hem de ilaveler yapılacak hem de son sistem ve tekniğe dayalı bir vaziyete kavuşmuş olacak. Bu müjdeyi de bütün bolu halkı ile paylaşmak istiyorum” şekline konuştu.

 

Küpçü; “Muhtarlar vatandaşlarla aramızda köprü vazifesi görüyor”

 

Bolu Ovası Sulama Birliği’nden sonra Muhtarlar Derneğine geçen partililer Muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarların vatandaşla siyasilerin arasında bir köprü görevi üstlendiğini belirten Milletvekili Fehmi Küpçü “ Bugün bu düşünceyle Sayın Başkanımız İlhan Çalışkan’dan hissiyatlarını almak istedik” dedi. Küpçü muhtarlara yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Bolunun değişim dönüşümü sadece siyasilerin tek başına başarabileceği işler değil. Burada da tabiri caiz ise şehrin nabzını halkın nabzını sizler tutuyorsunuz. Burada bir değişim-dönüşüm oluyor. Biz Bolu insanı olarak siyasi görüşlerimizi bir kenara bırakarak ortak faydalarımızı konuştuğumuz an Bolu kazanır, muhtar olarak siz kazanırsınız, milletvekili olarak biz kazanırız.”

 

Atalay’a hayırlı olsun ziyareti

 

Geçtiğimiz ay Baro Başkanlığına seçilen Ferit Atalay’ı da adliyede ziyaret eden Milletvekili Fehmi Küpçü, İl Başkanı Ömer Sayın ve beraberindeki partililer Baro Başkanı Ferit Atalay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Milletvekili Ali Ercoşkun’un önceden planlanmış olan programı nedeniyle katılamadığı Baro Başkanlığı ziyaretinde çalışmalar hakkında bilgiler alan Milletvekili Fehmi Küpçü ve Ömer Sayın yeni yapılacak olan adliye sarayı hakkında çeşitli istişarelerde bulunduktan sonra Ticaret ve Sanayi Odasına geçtiler.

Küpçü: “Teşvik çalışmalarının takipçisi olacağım”

 

Başkan Emin Semercioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen Küpçü ve partililer Ticaret ve Sanayi Odası Başkanıyla Bolu’nun daha iyi yerlere gelmesi için neler yapılabiliri konuştular. ‘Bolu’ya nasıl katkı sağlarız’ düşüncesinin ortak nokta olduğu ziyarette konuşan Emin Semercioğlu Bolu’nun turizm alanında çok iyi yerlere gelebileceğini belirterek “Bolu’nun bu kadar güzelliği varken bunun bilinmemesi kötü. İnsanlar  ‘Ben Bolu’nun nesine geleyim?’ diyor. İnsanları buraya çekecek şeyler olması lazım” şeklinde konuştu. Semercioğlu’nun konuşmalarından sonra söz alan Milletvekili Fehmi Küpçü’de Milletvekili olarak Bolu’nun her türlü hakkını Ankara’da aradıklarını ifade ederek Emin Semercioğlu’na Turizm alanındaki teşviklerle ilgili olarak her türlü çalışmayı yaptıklarını belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124