“Ver yetkiyi, gör etkiyi”

31 Mart Yerel Seçimlerine doğru ilerlediğimiz günlerde ilimiz merkez ilçesi Kılıçarslan Mahallesi’ndeki Muhtar Adaylığı yarışı Genel Seçimlerdeki heyecanı aratmıyor. Muhtar Adayı Sedat Sapmaz’ın ön plana çıktığı mahallede, Sapmaz mahalleyi ve araçları pankartları ile donattı.

“Ver yetkiyi, gör etkiyi”

Haber: C. Kutay Aykan

31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri heyecanı ilimiz merkezindeki mahallelerde de devam ediyor. Kılıçarslan Mahallesi Muhtarlığına aday olan Sedat Sapmaz da yaptığı seçim çalışmaları ile ön plana çıkıyor. Mahallenin dört bir yanını ve araçları pankartlarıyla donatan Sapmaz, Muhtarlığa en yakın aday olarak görülüyor.

Seçilmesi halinde mahallenin daha da gelişip güzelleşmesi adına her türlü çalışmanın yapılması için elinden geleni yapacağının altını çizen Kılıçarslan Mahallesi Muhtar Adayı Sedat Sapmaz, ayrıca kamu kurumlarıyla her an irtibat halinde olarak sorunlara anında çözüm üreteceğini belirtti. Mahalle sakinlerinden çok destek aldığını da ifade eden Muhtar Adayı Sapmaz, “Adaylığımı açıkladığım günden bugüne gerek yakın çevremizi gerekse de mahalle sakinlerimizin desteği her geçen gün artmaya başladı. Çok olumlu dönütler alıyorum. Bana destek oldukları için çok teşekkür ediyorum. İnşallah 31 Mart’ta da bu destekleri ve güveni boşa çıkarmayacağız. Sloganımızda da belirttiğimiz gibi ‘Ver yetkiyi, gör etkiyi’ diyorum. Vatandaşlarımız 31 Mart’ta yetkiyi verirse şayet, yapacağımız güzel çalışmalar neticesinde etkiyi görecekler” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 13:49

Erdal Tanrıverdi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER