Veteriner hekimlerden köşe yazarımıza plaket

Dünya Veteriner Hekimler günü nedeniyle Karacasu Termal Otel’de düzenlenen etkinlikte Olay Gündem Gazetesi Köşe yazarı Mustafa Cop’a, katkılarından dolayı plaket takdim edildi.

Veteriner hekimlerden köşe yazarımıza plaket

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bahadır Öztürk, yönetim kurulu ve üyeleri tarafından yemek düzenlendi. Yemeğe belediye başkan yardımcıları ile çok sayıda davetli katıldı.

Gazetemiz köşe yazarı Mustafa Cop’a bu güzel yemekte, “Dünya Hayvan Hakları Koruma Gününde, sahipsiz hayvanlara, veterinerlik mesleğine yazılarıyla göstermiş olduğu, duyarlılık ve desteklerinden dolayı” teşekkür plaketi verildi.

Bolu Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bahadır Öztürk, yemekte yaptığı konuşmada; “Veteriner hekimlerin diğer doktorlardan hiçbir farkı yok. Biz veteriner hekimler olarak, sadece hayvanların can güvenliği ve onların hayatta kalması için mücadele ediyoruz. Her canlının yaşamaya hakkı vardır. Son günlerde hayvanlara yönelik yapılan şiddetleri de kınıyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2018, 10:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER