Vicdansızlığın bu kadarı da fazla

Gerede’de otoban girişinde yaralı halde bulunan 10 günlük kedi yavrusu, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Atay ve veteriner Hüseyin Bal’ın hızlı müdahalesi ile koruma altına alındı. Gerede Belediyesi'ne Ankara...

Vicdansızlığın bu kadarı da fazla

Gerede’de otoban girişinde yaralı halde bulunan 10 günlük kedi yavrusu, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Atay ve veteriner Hüseyin Bal’ın hızlı müdahalesi ile koruma altına alındı.

Gerede Belediyesi'ne Ankara yönündeki otoban gişelerinde yaralı bir kedi yavrusu olduğunun bildirilmesi üzerine Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Atay ve Belediye Veteriner Hekimi Hüseyin Bal, olay yerine intikal etti. Bir aracın çarpması sonucu yaralandığı belirlenen yaklaşık 10 günlük kedi yavrusuna Gerede Belediyesi Veteriner Hekimi Hüseyin Bal müdahale etti. Kedi yavrusunun yaralarını temizleyen Bal, herhangi bir kırığının olmadığını belirtti. Olay yerinde tedavisi yapılan kedi yavrusu daha sonra Veteriner Hekim Hüseyin Bal tarafından bakımı yapılmak üzere himaye altına alındı. Veteriner hekim ile birlikte olay yerine gelen Başkan Yardımcısı Ali Kemal Atay, "Belediyemize haber veren gişe görevlilerine bu duyarlılıkları için teşekkür ederim. Vatandaşlarımız başta olmak üzere her türlü canlıya yardım elimizi uzatmanın asli görevlerimizden olduğunu düşünüyorum." dedi. Bir müddet gişe görevlileriyle görüşen Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Atay, her türlü sıkıntı ve ihtiyaçlarında arayabileceklerini belirterek olay yerinden ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128