Virüs Bolu’ya sıçradı

​​​​​​​Çin’de ortaya çıkan, dünyayı ve ülkemizi de etkisi altına alan corona virüsü, Bolu’da ortaya çıktı. Yetkililerden edinilen bilgiye göre ilimizde de virüs ortaya çıktı.

Virüs Bolu’ya sıçradı

Haber: Erdal Tanrıverdi

Türkiye genelinde corona virüsü nedeniyle 37 vatandaşımız hayatını kaybederken, Bolu’da bu öldürücü virüs ilimizde de ortaya çıktı. Yapılan testlerde azda olsa bazı vatandaşların çıkan test sonuçlarında pozitif çıktığı öğrenildi. Pozitif çıkanlar arasında il dışından Bolu’ya gelen bir doktorun da olduğu tespit edildi.

Bolu’da kesin rakam açıklanmazken, test sonuçları pozitif çıkan bazı hastaların tespit edildiği doğrulandı. Sayının önümüzdeki günlerde artması beklenirken, yetkililer Bolulu vatandaşların evde kalmaları istendi. Testleri pozitif çıkan hastaların kesin doğrulama testlerinin yapıldığı da öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2020, 13:33

Volkan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim kıymaz.
İbrahim kıymaz. - 6 ay Önce

Allah muhafaza etsin. Herkes kurallara uysun tedbirini almak insan olmanın Müslüman olmanın gereğidir. Allah ülkemizi ve biladi İslamiyye yi bu görünmez afetten korusun

Halit Alp
Halit Alp - 6 ay Önce

65 yaş üstü sokağa çıkmasında? Paramız var bankadan alamıyoruz parasız pulsuz ne yenecek içilecek hayatımızı nasıl idame ettirmeye çalışalım kanuna başımız eğik.

Melahat ozsoy
Melahat ozsoy - 6 ay Önce

Allah yardımcımız olsun

SIRADAKİ HABER

banner128