Vodafone Kartalkaya’da Yeni ürününü tanıttı

  Tüm zamanların en başarılı kayakçılarından, dünya ve olimpiyat şampiyonu Alberto Tomba, “Vodafone Red Weekend, Powered by BlackBerry®” etkinliği kapsamında Türkiye’ye geldi.   Vodafone...

Vodafone Kartalkaya’da Yeni ürününü tanıttı

 

Tüm zamanların en başarılı kayakçılarından, dünya ve olimpiyat şampiyonu Alberto Tomba, “Vodafone Red Weekend, Powered by BlackBerry®” etkinliği kapsamında Türkiye’ye geldi.

 

Vodafone Red’in 2013’teki yeni sürpriz ve avantajlarının tanıtıldığı ve konukların BlackBerry’nin yeni akıllı telefonu BlackBerry® Z10’u yakından inceleme fırsatı elde ettiği etkinlik kapsamında Alberto Tomba, Kartalkaya’da Türk hayranları ve kayakseverlerle buluştu. Etkinlik, cemiyet hayatının tanınmış isimlerini de bir araya getirdi.

 

Dünya ve olimpiyat şampiyonu, efsane İtalyan kayakçı Alberto Tomba, “Vodafone Red Weekend, Powered by BlackBerry®” etkinliği kapsamında Türkiye’ye geldi. Kartalkaya’da düzenlenen etkinlikte, Vodafone Red’in 2013’te abonelerine sunacağı yeni sürpriz ve avantajlar tanıtıldı. Konuklar ise şimdiye kadarki en hızlı, en gelişmiş ve en ileri BlackBerry deneyimini sunan BlackBerry® Z10 akıllı telefonu yakından inceleme fırsatı elde etti.“Vodafone Red Weekend, Powered by BlackBerry®” etkinliği sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimlerini de buluşturdu. Haftasonu partisine, BKM Mutfak oyuncuları, Ümit Erdim, Can Tanrıyar, Pascal Nouma, Nurettin Hasman, Verda Penso gibi ünlü isimler katıldı. Davetliler, Alberto Tomba ile kayak yapma şansını yakalarken, DJ Onur Baştürk’ün müzikleriyle de keyifli saatler geçirdiler. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:“Vodafone Türkiye olarak Vodafone Red markamızı, abonelerimizin hayatını kolaylaştırmak ve hayatın her alanında özel olduklarını hissettirmek amacıyla 2010 yılında hayata geçirdik. Red, Vodafone’un faaliyet gösterdiği ülkelerin 5’inde uygulanan bir program. Türkiye de bu 5 ülkeden biri. Red tarifesi lanse edildiği zamandan bu yana Vodafone Grubu’na  %50 iletişim geliri artışı sağladı. Red çatısı altında abonelerimize hayatı kolaylaştıran, özel hissettiren fırsat ve hizmetler sunuyoruz. Vodafone Red’liler bugüne kadar çeşitli ülkelerde Formula 1 yarışlarını yerinde izledi, locada futbol keyfi, İKSV’nin özel festivallerinde ayrıcalık, kış döneminde kayak merkezlerinde ve yazın Çeşme-Bodrum’un en gözde mekanlarında indirimlerden yararlandı. 2013’e Red’in yeni sürpriz ve avantajlarıyla girdik. Bunun ilk adımını Papyon.com işbirliği ile attık. İşbirliği kapsamında 50’den fazla seçkin ve şık restoranda Red üyelerine özel %20’ye varan indirimler; doğum günlerinde ve özel günlerde beklenmedik sürprizler sunuyoruz.”Vodafone Red’in 2013’teki yeni sürprizleri hakkında bilgi veren Gökhan Öğüt, sözlerini şu şekilde tamamladı;“Vodafone Red’liler, kayak merkezlerindeki RentAPlay mağazalarında kayak malzemelerini %50 indirimli kiralıyor, Kartalkaya’daki Grand Kartal Otel ve Kartal Otel’de %15 indirim avantajından yararlanıyor. Red’liler, Budget’tan diledikleri aracı yüzde 50 indirimli kiralıyorlar. Üyeler, havaalanı transferlerini özel şoförlü VIP transfer hizmeti ile yapmanın keyfini çıkarıyorlar. Vodafone Red’liler aynı zamanda İstanbul, Ankara, İzmir havalimanlarının iç ve dış hatlardaki TAV lounge’larından ücretsiz yararlanıyor. Vodafone olarak abonelerimize beklenti ve ihtiyaçları kapsamında en iyisini sunmaya devam edeceğiz.”

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER