banner120

‘Vosvos’ araç sahiplerinden örnek davranış

Ankara’da ‘Vosvos’ olarak da bilinen klasik otomobil sahipleri, şehir turu attıktan sonra Kızılay’a kan bağışı yaptı. İlimiz ve Eskişehir’den bir çok araba tutkunu kan bağışı için Ankara’ya gitti.

‘Vosvos’ araç sahiplerinden örnek davranış

Haber: Erdal Tanrıverdi

Vosvos Kulüpleri, Ankara’da Türk Kızılay’ı ile birlikte ‘Sen Kan Ver, Kızılay Can Versin’ sloganıyla kan bağışı etkinliği düzenledi. Bolu’dan ve Eskişehir’den klasik araçlarına binen sürücüler, Ankara’ya gitti. Yenimahalle ilçesindeki Vosvos Parkı’nda bir araya gelen yaklaşık 50 kişilik grup, araçlarıyla şehir turu yaparak Etimesgut’taki kan bağış otobüsünün önüne geldi. Rengarenk araçları ile ilgi çeken araç sahipleri, müzikleri eşliğinde kan bağışında bulundu.

“ÖRNEK OLMAK AMACIYLA BÖYLE BİR ETKİNLİK GERÇEKLEŞTİRDİK”

 Ankara Vosvos Kulüpleri üyesi Olgun Şensoy, etkinliğin bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu belirterek, “Bugün Eskişehir’den, Bolu’dan ve Ankara’dan birçok Vosvos kulübünün katılımıyla Türk Kızılay’ına kan bağışlamak için bir araya geldik. Hem vatandaşlarımızın dikkatini çekmek hem de örnek olmak amacıyla böyle bir etkinlik gerçekleştirdik” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124