Yağmur ve rüzgar hayatı felç etti

Dün Bolu’da yağan şiddetli yağmur hayatı resmen felç etti. Yaşamı kesintiye uğratan şiddetli yağmur ve rüzgar çatıların uçmasına neden oldu. Bir apartmanın çatısı yıldırım düşmesi nedeniyle yandı.

Yağmur ve rüzgar hayatı felç etti

HABER: FARUK ÇİDEM

Nisan yağmurları şiddetiyle dün Bolu’da hayatı felç etti. Ara ara şiddetli bir şekilde yağan yağmurda yollarda sel oluşurken, vatandaşlar da sığınacak yer aradılar. Şiddetli bir şekilde yağan yağmurun yanı sıra kuvvetli rüzgar da pek çok yerde çatıların uçmasına neden oldu.

YILDIRIM DÜŞTÜ

Tabaklar mahallesi Hattat Emin Barın caddesi üzerinde bulunan Yoldaş apartmanının çatısına düşen yıldırım apartmanın çatısında yangın çıkmasına neden oldu. Yıldırımın düşmesiyle birlikte binada bulunanlar panik içerisinde sokağa döküldüler. Çatının yandığını gören apartman sakinleri hemen itfaiyeyi arayarak yardım istedi. Olay yerine gelen Bolu Belediye İtfaiye ekipleri apartmanın çatısında çıkan yangına kısa sürede müdahale ederek söndürdüler.

ÇATILAR UÇTU

Yağmurla birlikte gelen kuvvetli rüzgar da korkulu anlar yaşattı. Rüzgardan dolayı pek çok ev ve işyerinin çatıları uçtu. Karaçayır Spor Kompleksi’nde bulunan tenis kortlarının çatıları rüzgardan dolayı yola uçtu. Çatısı uçan tenis kortunun içerisinde sporcuların olmaması  olası bir faciayı da önledi.

AĞAÇLAR DEVRİLDİ

Paşaköy mahallesinde şiddetli rüzgardan dolayı ağaçlar devrildi. Devrilen ağaçlardan bir tanesi park halinde olan bir aracın üstüne düşerek maddi hasara neden oldu.

 

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2016, 19:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128