Yamaner ailesinin acı günü

Boluspor Başkan Yardımcısı Fatih Yamaner, babaannesi Huriye Yamaner'i kaybetti. Huriye Yamaner'in cenazesi Büyük Camii’de kılınan öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı’na defnedildi.   Boluspor'da...

Yamaner ailesinin acı günü

Boluspor Başkan Yardımcısı Fatih Yamaner, babaannesi Huriye Yamaner'i kaybetti. Huriye Yamaner'in cenazesi Büyük Camii’de kılınan öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı’na defnedildi.

 

Boluspor'da başkan yardımcılığı görevini yapan ayrıca, basketbol şube sorumlusu olan Fatih Yamaner, babaannesini kaybetti. Huriye Yamaner’in Cenazesi Büyük Camii’de kılınan öğle ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı’na defnedildi. Cenazeye Bolu Valisi İbrahim Özçimen başta olmak üzere kentimizin önde gelen pek çok siması katıldı. Cenaze namazından önce Boluspor Basketbol Takımı Teknik Direktörü Atalay Germen ve takım oyuncuları da Yamaner ailesine başsağlığında bulundular. Bolu Olay Gazetesi olarak Sayın Fatih Yamaner ve ailesine başsağlığı, Huriye Yamaner'e Allah'tan rahmet diliyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128