Yamaner Kuyumculuktan 30 Ağustos Zafer Bayramına Özel Kapmanya

Yamaner Kuyumculuk 30 Ağsutos Zafer Bayramına yönelik bir kampanya başlattı.

 Yamaner Kuyumculuktan 30 Ağustos  Zafer Bayramına Özel Kapmanya

30 Ağustos Zafer Bayramına Özel, şanslı iki kişiye altın veya gümüş Atatürk rozeti hediye edilecek. Yarışma Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden eş zamanlı yürütülecektir. İşte yarışmanın kuralları;

 30 Ağustos Zafer Bayramı' na özel hazırlanan yarışma 28 - 30 Ağustos 2014 tarihleri arasında geçerlidir.

 En çok sevdiğin Atatürk fotoğrafını   #yamanerle30ağustos hashtagı ile paylaşın ve fotoğrafın «herkese açık» olarak paylaşıldığından emin olun.

 Kampanya hediyeleri sadece ''Yamaner Mücevher'' mağazasından kimlik ibraz ederek elden temin edebilirler, kargo aracılığı ile gönderilemez.

 Hediye edilen ürünün en geç 15 gün içerisinde teslim alınması gerekmektedir.

 Facebook kampanyaları Ajans360 ekibi tarafından tasarlanarak uygulanmaktadır.

 Facebook kampanyalarında kazanılan hediyelerde herhangi bir değişim ve para iadesi söz konusu değildir.

 Jüri tarafından yapılan seçim ile kazanan iki kişiye Yamaner Mücevher' den altın veya gümüş Atatürk rozeti verilecektir.

 Ön koşul olarak yarışmaya katılanlar Yamaner Mücevher'in  Facebook sayfasını beğenmeli, Twitter’daki @YamanerSocial  ve Instagram'daki @yamanermucevhervesaat  hesabını takip etmelidir.

 Yarışma 30 Ağustos 2014 saat 17.00’de sona erecek ve yarışmanın sonucu 30 Ağustos 2014 Cumartesi günü saat 18.00’de açıklanacaktır.

 Ödül kazanan katılımcılar ile Facebook üzerinden iletişime geçilecektir.

Yamaner Mücevher, kampanya boyunca sonuçları olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tüm haklarını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

 Yamaner Mücevher, herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme hak ve yetkisine sahiptir.

 Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2014, 10:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER