Yaralama olayı cinayete dönüştü…

Bolu’da 3 kişi tarafından öldüresiye dövüldükten sonra ormanlık alana atılan Mevlüt Düdükçü, 34 gün sonra hastanede hayatını kaybetti. Düne kadar yaralama olayı olarak adli kayıtlara geçen vaka artık cinayete dönüşmüş oldu.

Yaralama olayı cinayete dönüştü…

Haber: Kasım ŞAHİN

Edinilen bilgiye göre olay 29 Mayıs tarihinde Bolu’nun Bakırlı Köyü’ne bağlı ormanlık alanda meydana geldi.  Serhan İ., Adnan A., ve Burak Ö., önceden aralarında husumet bulunduğu öğrenilen Mevlüt D. ile yolda karşılaştı. Mevlüt D’yi arabaya bindirerek ormanlık alana götüren üç kişi öldüresiye dövdükten sonra ormanlık alana bıraktı. Sabaha kadar ormanda başından aldığı darbelerin etkisiyle baygın halde kalan Mevlüt D.’yi yoldan geçen bir vatandaş bulmuştu.

Mevlüt D. Sağlık ekipleri tarafından Abant İzzet Baysal Üniversitesi’ne kaldırılırken, Bolu Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nün dedektifleri olan Atmacalar olayla ilgili soruşturmanın ardından şüpheliler Serhan İ., Adnan A., ve Burak Ö.’yü gözaltına almış, Serhan İ. çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı.

34 gündür Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştıma Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavi altında tutulan Mevlüt D. Dün saat 12.00 itibariyle hayatını kaybetti. Bu güne kadar yaralama diye geçen olay cinayete dönüşmüş oldu. Zanlılar artık “Tasarlayarak adam öldürmek” suçlarından yargılanacaklar.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2015, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128