Yardım talepleri telefon ve internet ile alınacak

Bolu Valiliği, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının yardımlarına ilişkin bir bilgilendirme yayınladı. Bilgilendirmeden ihtiyaç sahiplerinin vakfa gelmeden telefonla yardım başvurusunda bulunabileceği belirtildi.

Yardım talepleri telefon ve internet ile alınacak

Haber: N. Halid Altundal

Bolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, koronavirüs tedbirleri kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşların dışarı çıkmamaları ve sosyal izolasyonu korumaları adına başvurularını telefon ve internet aracılığıyla yapabileceğini bildirdi.

Bolu Valiliği’nden, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının yardımlarına ilişkin yapılan bilgilendirme açıklamasında, “Koranavirüs’le (Kovid-19) mücadele tedbirleri kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız, yardım başvurularını, iş ve işlemlerini Bolu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına gelmeden telefonla arayarak veya internet üzerinden yapabilirler” ifadelerine yer verildi.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına yardım taleplerinin (0374) 212 05 50 no’lu sabit hattan veya vakfa ait www.bolusydv.com adresinden iletilebileceği bildirilen açıklamada ayrıca, “Belirtilen yollardan vakfımıza yardım başvurusu yapılması halinde talepler yapılan incelemeden sonra Vakıf Mütevelli Heyeti tarafından değerlendirilerek sonuçlar cep telefonlarına mesajla bildirilecektir” denildi.

Volkan Yılmaz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER