YAŞLI ADAM BASTONUYLA KARISINI DÖVDÜ

Bolu’da yaşlı bir adam, elindeki suyu yere döktü diye cadde ortasında karısına meydan dayağı çekti. Yaşlı kadın hastaneye kaldırılırken, yaşlı koca ise Asayiş Şubesi ekipleri tarafından güçlükle Bahçelievler Polis Merkezi’ne götürüldü.

 YAŞLI ADAM BASTONUYLA KARISINI DÖVDÜ

Haber: Kasım ŞAHİN – Faruk ÇİDEM

Şok eden dayak olayı önceki gün İzzet Baysal Caddesi üzerinde meydana geldi. Yaşlı karı koca sıcaktan bunalınca banklara oturdular. Bu esnada yaşlı kadın elindeki suyu yere dökünce yaşlı koca bu duruma öfkelendi. Önce sözlü sataşmada bulunan yaşlı adam daha sonra öfkesine hakim olamayınca bastonuyla karısının kafasına vurmaya başladı.

Olayı gören vatandaşlar yaşlı adamı güçlükle sakinleştirirken, olay yerine 112 Sağlık ekipleri çağrıldı. Karısını cadde ortasında döven yaşlı adam ise hiçbir şey olmamış gibi bankta oturmayı sürdürürken, olay yerine gelen sağlık ekipleri kocasının baston darbelerine maruz kalan yaşlı kadını hastaneye kaldırdı. Darp olayını öğrenen Asayiş Şubesi ekipleri de yaşlı adama, “Neden karını dövdün” diye sorması üzerine, yaşlı adam; “İçeceğimiz suyu yere dökünce sinirlendim. Fazla vurmadım. Bir şeyi yok onun” diye cevap verdi. Daha sonra ifadesi alınmak üzere karakola davet edilen yaşlı adam, ekip otosuna binmemek için bir hayli direnç göstermesine karşın güçlükle araca bindirilip Bahçelievler Polis merkezine götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2016, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128