banner120

Yaşlı kadın Yılmaz'ı duygulandırdı

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından gerçekleştirilen hasta ziyaretlerinde bu hafta duygusal anlara sahne oldu. Yalnız yaşayan yaşlı bir kadının gözyaşlarına engel olamayarak "Allah sizlerden razı olsun. Çok duygulandım, beni nasıl buldunuz?" şeklinde dualar etmesi Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ı da duygulandırdı.

Yaşlı kadın Yılmaz'ı duygulandırdı

HABER: Aysun BEYKOZ

 

Bolu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen program dâhilinde bu hafta çeşitli sağlık sorunları bulunan Ahmet-Zülfiye Ayana, Fatma Yüksel, Fatma Tarime Berhan, Fatma Ayhan, Adnan Dereci, Emine Yirmibeşlioğlu, Fikriye Şahin ve Ayşe Tekin evlerinde ziyaret edildi.

Ayrıca İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nde tedavi gören bazı hastalar da ziyaret edilerek, geçmiş olsun dileklerinde bulunuldu.

Ailelerin dertlerini dinledi

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, hastalara "geçmiş olsun" dileklerini ileterek imkânlar dâhilinde desteğe hazır olduğunu söyledi. Ziyaretler esnasında duygusal anlar yaşanırken ailelerin büyük ilgisi ile karşılaşan Alaaddin Yılmaz, hasta ve yakınları ile sohbet ederek dertlerini dinledi.

Yaşlı kadın: beni nasıl buldunuz?

Yalnız yaşadığını belirten 92 yaşındaki Fatma Tarime Berhan, "Allah sizlerden razı olsun. Çok duygulandım. Beni nasıl buldunuz?" diyerek gözyaşlarına boğuldu. Berhan'ın gözyaşlarına engel olamaması Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ı da duygulandırdı. 

"Sosyal belediyeciliğin gereğini yapıyoruz"

Bu ziyaretleri Perşembe gerçekleştirdiklerini ve zor durumda olan vatandaşların yanında olmaya gayret ettiklerini belirten Başkan Yılmaz "Sosyal belediyeciliğin bir gereği olarak bu ziyaretlerimizi uzun süredir sürdürüyoruz. Burada vatandaşlarımıza acil şifalar dileyerek, hem hayır dualarını alıyoruz, hem de beraberimizdeki heyetle birlikte eksikliklerini imkanlar dahilinde gidermeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın bizleri gördüğü andaki mutluluğu ve hayır duaları bizleri daha da motive ediyor" dedi.

Ziyaretlerde Belediye Başkanı Yılmaz'a Sağlık İl Müdürü Dr. Mahmut Arık, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Timuçin Erem, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Seçkin Özgen, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Turgut Ergül ve de AİBÜ Tıp Fakültesi Sağlık Hizmetleri Birim Sorumlusu Nurcan Doğru Altay da eşlik etti. Ayrıca, AK Parti teşkilatlarını temsilen Gençlik Kolları İl Başkanı Taha Furkan Sönmezel, İl Yönetim Kurulu Üyesi Emine Aydemir, Kadın Kolları İl Yönetim Kurulu Üyesi Arzu Güller'de ziyaretlerde yer aldı.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2016, 16:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124