Yazarımız Erol Yıldız’dan bir kitap daha

Gazetemizde yıllardır kalemini hiç satmadan yazdığı köşe yazılarıyla gündeme sürekli olarak damgasını vuran ve yayınladığı kitaplarla da Bolu’nun nadir kitap yazarlarından olan Erol Yıldız’ın yeni ve çok ses getirecek kitabı Cumartesi günü piyasaya çıkıyor. Köşe yazarımız Yıldız’ın “İçimizdeki Mizah” adlı kitabı için imza günü düzenlendi.

Yazarımız Erol Yıldız’dan bir kitap daha
Haber: Kasım ŞAHİN

Yıllarca Bolu basınında yazdığı makaleleri ile okuyucunun sevgisini kazanan Erol Yıldız, kitaplarına bir yenisini daha ekledi. Daha önce yazdığı "Geçmişten Geleceğe Siyasi Yalanlar" isimli kitabında, Cumhuriyet dönemi boyunca koltuklarını kaybetmeme uğruna halka yalanlarıyla yanlışlar yapan siyasetçilerimizden bahsetmişti. Daha sonraki kitabı "Liderin Gözüyle 2023" isimli kitabında, Atatürk'ün bilinmeyen yönleri ile onu yaşıyormuş gibi konuşturduğu bir kitap olarak okurlarının beğenisini kazanmıştı.Yeni kitabında ise, kara mizah tarzında kitabını toparlayarak okurlarının beğenisine sundu. Yeni kitabı olan "İçimizdeki Mizah" Günümüz siyasilerinin günlük çalışmalarının mizahi anlatımıyla süslenen bir kitap olup, okurların zevk alarak bir anda bitireceği bir kitap. Kitap, piyasada bulunan tüm seçkin kitapçılarda satıldığı gibi, internet kanalıyla ise, İnsancıl sahaf, Kitap Yurdu, İdefix, D&R kitap, N&T kitap gibi toptan satış mağazalarında bulabilirsiniz.

HAYDİ İMZA GÜNÜNE

Yazarımız Erol Yıldız’ın yeni kitabı Cumartesi günü saat 14.00’de Kampüs Kırtasiye’de gerçekleşecek. Tüm kitapseverler bu değerli esere sahip olmaları için bu fırsatı kaçırmamasını tavsiye ediyoruz. Bolu Olay Gazetesi Yazı İşlere ailesi olarak köşe yazarımız Yıldız’a bundan sonraki kitap çalışmalarında başarılar diler, yeni esirinin hem kendisine hem de okurlarına hayırlı olmasını temenni ederiz.  

 

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2016, 19:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128