Yeğin'den ziyaret

AK Parti Bolu İl Koordinatörü olarak Boluların yakından tanıdığı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Orhan Yeğin, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.

Yeğin'den ziyaret

Haber: Erdal TANRIVERDİ

Bakan Yardımcısı Yeğin'in ziyaretinde konuşan AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay; "Bugün şuan içinde bulunduğumuz bu salona defalarca İl Koordinatörümüz olarak geldiniz ve bu Teşkilatta büyük emeğiniz var. Sizi içimizden biri olarak görüyoruz. Bakan Yardımcısı olarak atanmanız sonrası ise ziyadesi ile Bolu Teşkilatları olarak çok memnun olduk. Bugün Bolu'ya yapmış olduğunuz ziyareti önemsiyoruz. Bunun Bolu'ya olan sevginizin bir karşılığı olduğunu da biliyoruz. Bakan Yardımcılığı görevinizde zatıalinize bir kere daha başarılar diliyoruz. Rabbim sizleri utandırmasın. Çünkü sizler Ankara'da güçlü olduğunuz sürece, Bakanlarımız, Başbakanımız güçlü olduğu sürece sizlerin o gücünü bizler yerelde teşkilatlar olarak aldığımız sürece kendimizi daha fazla güçlü hissediyoruz. Böylesine mübarek günde Bolu'muza hayırlarla geldiğinizi düşünüyoruz" dedi.

Konuşmasına Bolu'da olmak tan duyduğu memnuniyeti ifade ederek başlayan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Orhan Yeğin ise; "Bolu'da il koordinatörü olarak görev yapmış, bütün ilçelerini gezmiş ve seçim zamanlarında da katkı vermeye çalışmış bir kardeşiniz olarak bugün buraya Allah nasip etti ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı olarak da Bolu'yu ziyaret etmek bana nasip oldu. Bakanlığın üst düzey bürokratı olarak 81 ile kurum ziyaretleri programı başlattık. Ben de bunu fırsat bilerek çok arzu ettiğim Bolu ziyaretimi gerçekleştirmiş oluyorum. Türkiye olağanüstü dönemlerden geçmeye devam ediyor. Ama Allah'a hamd olsun; Türkiye'yi olağanlaştırmak istemeyen ve bu zor durumdan çıkmasına fırsat vermek istemeyen bütün kesimlere rağmen milletimizin desteğiyle, milletimizin farkındalığıyla, ülkemizi yöneten yöneticilerimizin dirayetiyle Allah'a şükürler olsun ki bütün zorlukların üzerinden geliyoruz. Bu ülke en son 15 Temmuz'da çok feci bir süreç yaşadı ama bütün milletimizle el birliği içinde mücadele ederek bu süreci atlattık. Şimdi o süreçten sonra normalleşme sürecine gidiyoruz" ifadelerini kullandı.

AK Parti İl Başkanlığının  sonunda da Bakan Yardımcısı Yeğin; parti önünde İl ve Merkez ilçe Yöneticileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2016, 13:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128