YENİ YILA HUZURLA GİRDİK

Bolu’da asayiş berkemal. Bolulu vatandaşlar 2016 yılına huzur içerine girdi. 3 adet maddi hasarlı kaza haricinde hiçbir yerde asayiş olayı yaşanmadı.

YENİ YILA HUZURLA GİRDİK

Haber: Kasım ŞAHİN

Yeni yıla girmeden iki gün önce yapılan huzur uygulamasında sahte içkiler ve aranan 7 kişi gözaltına alınırken, yapılan bu uygulamanın ne kadar yararlı olduğu yılbaşı akşamı ortaya çıktı. 2016 yılına eğlence mekanlarında giren Bolulu vatandaşlar huzuru bozan hiç olaya karışmadılar.

Bolu İl Emniyet Müdürü Mustafa Kızılkaya, Bolu halkına göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı teşekkür ederek, “Bolulu vatandaşlarımız ilimizin huzurlu bir kent olduğunu bir kez kanıtlamış oldular. Yılbaşı akşamı birkaç maddi hasarlı kazanın haricinde hiçbir asayiş olayı yaşanmamıştır. İl Emniyet Müdürlüğü olarak 01.01.2016 tarihi saat 05.00’e kadar görev başındaydı. Polisimizin intikal edeceği hiçbir kötü olay yaşanmamıştır. Bolulu vatandaşlarımızın bir kez daha yeni yılını kutlar huzur ve sağlıklı günler temenni ederim” diye konuştu.

KENT MEYDANINI SURİYELİ VE IRAKLI VATANDAŞLAR DOLDURDU

Ülkelerinde yaşadıkları savaş ortamından kaçarak Türkiye kaçan ve daha sonra Bolu’ya yerleşen Suriyeli ve Iraklı vatandaşlar 2015 yılının son dakikalarında Kent Meydanını doldurarak yeni yıla burada girdiler. Yaklaşık 60 kişilik Suriyeli ve Iraklı vatandaşlar kendi aralarında kar altında yeni yıla girerken hiçbir olay yaşanmadı.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2016, 17:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128