Yeniçağa’da imam hatip ortaokullarına yoğun ilgi var

4+4+4 eğitim sisteminin gelmesi ile birlikte yeniden açılan imam hatip ortaokullarına öğrencilerin yoğun ilgisi olduğu gözleniyor. Türkiye genelinde tanınan ilim adamı Ekrem Doğanay Hocaefendinin isminin verildiği Yeniçağa...

Yeniçağa’da imam hatip ortaokullarına yoğun ilgi var

4+4+4 eğitim sisteminin gelmesi ile birlikte yeniden açılan imam hatip ortaokullarına öğrencilerin yoğun ilgisi olduğu gözleniyor.

Türkiye genelinde tanınan ilim adamı Ekrem Doğanay Hocaefendinin isminin verildiği Yeniçağa Ekrem Doğanay Ortaokulu Bolu ili genelinde de açılan imam hatip ortaokulları arasında en fazla öğrenci sayısına ulaşması ile dikkatleri de üzerine topluyor. Geçtiğimiz hafta Belediye Başkanı Ahmet Kızıltan öncülüğünde Belediye Meclis Üyeleri ve hayırsever iş adamı Yaşar Çelik okula ziyarette bulundular. İdarecilerle birlikte okulda incelemelerde bulunan heyet okulun yeni açılmasından kaynaklanan eksiklikler hakkında bilgi aldı. Belediye Başkanı Ahmet Kızıltan okulun eksikliklerini giderilmesi için belediye olarak imkânlar nispetinde bütün olanakların sağlanacağını belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128