Yeniden ihaleye çıkılacak

Bolu belediyesinden yapılan açıklamada İzzet Baysal Caddesi Cephe Düzenleme İhalesinin‘’Kamu Yararı Gözetilerek İptal Edildiği bildirildi. Bolu Belediyesi, İzzet Baysal Caddesi Cephe Sağlıklaştırma Projesi İhalesi’nin...

Yeniden ihaleye çıkılacak

Bolu belediyesinden yapılan açıklamada İzzet Baysal Caddesi Cephe Düzenleme İhalesinin‘’Kamu Yararı Gözetilerek İptal Edildiği bildirildi.

Bolu Belediyesi, İzzet Baysal Caddesi Cephe Sağlıklaştırma Projesi İhalesi’nin iptal edildiğini açıkladı. “İhale, kamu yararı gözetildiği için iptal edildi” denilen açıklamada, projenin kısa sürede yeniden ihaleye çıkarılacağı ifade edildi. Söz konusu proje, 21 Eylül 2012 tarihinde ihaleye çıkarılmıştı. Bolu Belediyesi’nin konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “İzzet Baysal Caddesi Cephe Sağlıklaştırma İhalesi, 21 Eylül 2012 tarihinde saat 15.00’de istekliler ve katılımcılar huzurunda gerçekleştirilmiştir. Belediyemizin internet sitesinden de canlı yayınlanan ve 6 firmanın katılımıyla gerçekleştirilen ihale, 993 bin 500 TL ile Yetkin Tasarım ve Fark Yapı iş ortaklığı lehine sonuçlanmıştı.  Bu süreçten sonra, İdaremiz tarafından 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu çerçevesinde detaylı inceleme gerçekleştirilmiş ve söz konusu ihalenin kamu yararı gözetilerek iptal edilmesine karar verilmiştir. Belediye Başkanlığımızca önemsenen ve hayata geçirilmek istenen proje için önümüzdeki günlerde tekrar ihaleye çıkılacaktır.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124