Yenilir yutulur iddialar değil

CHP’den Bolu Belediye Başkanı seçilen Tanju Özcan, icraatlarına başladı. Başkan Özcan, “AK Parti Bolu İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Güler, belediyeden maaş alıyor ama ne iş yaptığı belli değil" iddiasında bulundu.

Yenilir yutulur iddialar değil

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ulusal basınaverdiği röportajda akıl almaz iddialarda bulundu. AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Güler'in belediyeden maaş aldığını fakat ne iş yaptığını bir türlü belirleyemediği ifade etti.Ak Parti Kadın kolları başkanı Arzu Güler hakkında açıklamalarda bulunan Tanju Özcan, şunları söyledi; "AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Belediye'den maaş alıyor ama ne iş yaptığını bilmiyoruz, kendileri de bilmiyor. Suç duyurusunda bulanacak, takipçisi olacağız, ne kadar para zimmetine geçtiyse faizi ile geri alınacak" dedi.

Bu açıklama hem ulusal basında hem sosyal medyada geniş yer buldu. AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Güler’in, Başkan Özcan’ın bu iddialarına karşın nasıl bir açıklamada bulunacağı ise merak konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 14:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gül Erdem
Gül Erdem - 2 yıl Önce

Jiple gezen kadın değilmi?

Zeki
Zeki - 2 yıl Önce

Boşuna istanbul için binbir dereden su getırmiyorlar guya milli iradeciler .çok çikar bir böle vakalar çoğünüda gızleselerde

Ercan
Ercan - 2 yıl Önce

Yalanır ne ya yenilir yutulur yazacan:)

Sabiha esen
Sabiha esen - 2 yıl Önce

Yorum yok

emar
emar - 2 yıl Önce

Müslümanlığı ön plana çıkararak halktan destek isteyen bir fikrin, helal haram konusunda daha hassas olmasını beklerdik.

AHMET YAMAN
AHMET YAMAN - 2 yıl Önce

BEN 2003 SENESİNDEN BU GÜNE AK PARTİLİYİM. BU YOLSUZLUK VE GÖREVİ SUİSTİMAL HABERLERİ BENİ ÇOK ÜZÜYOR. BUNLARI YAPANLARIN YÜZÜNE BAKINCA MİDEM BULANIYOR. ANADOLU HAREKETİ OLARAK KURULAN AK PARTİYE VE SAYIN FATİH METİN BEYE BOLU'DA ÇOK YAZIK ETTİLER. BU ARADA KAMU OYUNU BİLGİLENDİREN SAYIN TANJU ÖZCAN BEYE TEŞEKKÜR EDERİM.

S.T
S.T - 2 yıl Önce

O KEPAZELİKLERİ SİZ DE TEMİZLEYİN DİYE OY VERDİ MİLLET SİZE

SIRADAKİ HABER

banner128