Yeşilçay’ın yaşamında Bolu’nun yeri büyük

Nurgül Yeşilçay GQ Türkiye dergisinde Ebru Çapa’ya röportaj verdi. Tiyatro okuduğu halde "Tiyatro üstün bir sanat değil" diyen Yeşilçay öğretmen olan Anne ve babasının görev...

Yeşilçay’ın yaşamında  Bolu’nun yeri büyük

Nurgül Yeşilçay GQ Türkiye dergisinde Ebru Çapa’ya röportaj verdi. Tiyatro okuduğu halde "Tiyatro üstün bir sanat değil" diyen Yeşilçay öğretmen olan Anne ve babasının görev yaptıkları Bolu’da tanıştıklarını söyleyerek; “Yine her ikisi de evli ve her ikisinin de ikişer çocuğu var. Aşk ferman dinlemeyince, ikisi de birer çocuklarını alıp oradan göçüyorlar.” Dedi. Bir ‘oğlan’ın peşine takılıp oyunculuğa adım attığını söyleyen Yeşilçay, “Ben teşhisi konulmuş obsesif kompülsifim. Bana bir sorumluluk ver, dön arkanı git. Başka türlüsünü beceremiyorum” dedi.

BÜYÜK BİR AŞKIN MAHSULÜYÜM
Her ikisi de ilkokul öğretmeni rahmetli anne ve babasının Bolu’da tanıştıklarını vurgulayan Yeşilçay;, “Yine her ikisi de evli ve her ikisinin de ikişer çocuğu var. Aşk ferman dinlemeyince, ikisi de birer çocuklarını alıp oradan göçüyorlar. Arkada bıraktıkları çocuklarını bir daha görebilmek, ne anneme de eski eşi intihar eden babama nasip oluyor. Böylesi bedelleri göze almış bir aşkın mahsulü olarak dünyaya geldim” şeklinde konuştu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128