YIKILMAZ, İNCE’NİN AÇIKLAMASINI DOĞRU BULMADI

CHP Bolu Merkez İlçe Başkanıyken, Disiplin kurulu kararı ile görevinden alınan ve partiden ihraç edilen, ancak CHP Merkezi tarafından hala kararı uygulanmayan Hüseyin Yıkılmaz, bir kez daha gündeme damgasını vurdu. Yıkılmaz, sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklamada, Yalova Milletvekili Muharrem İnce’nin başta CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan olmak üzere, olay günü gaz sıkan polisi hedef göstermesinin doğru olmadığını açıkladı.

YIKILMAZ, İNCE’NİN AÇIKLAMASINI DOĞRU BULMADI

Haber: Kasım ŞAHİN

CHP Merkez İlçe Başkanı ve başkanlık görevinin elinden alınmasının sonrasında sürekli olarak gündeme oturan, yaptığı sert açıklamalarla da hem kendi partisiyle hem de diğer partililerle sürekli olarak ilginç diyaloglara giren Hüseyin Yıkılmaz, önceki gün Milli Eğitim Müdürlüğü binasının sokağında yapılan protestoya da katılmış ve CHP’li milletvekillerini hiç mi hiç yalnız bırakmamıştı. Hatta Yıkılmaz, Pazartesi günü yapılan 10’uncu Yılı Yasaklayan Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz’i protesto olaylarından polisin sıktığı gaza maruz kalmıştı. Yıkılmaz, sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklamada kendisini gaz sıkan polisi savunarak, Muharrem İnce’nin açıklamasını kabul etmeyerek, “Sayın Muharrem İNCE, ilin milletvekilinin gözüne hedef gözeterek portakal gazı sıkan polisi afişe etmemeliydi” dedi.

Yıkılmaz, açıklamasının devamında, parti içersindeki bazı kişileri de hedef alarak şunları yazdı; “Sonuçta zavallı bir polis, vur derler vurur öldür derler öldürür, işkence yap derler işkence yapar, makinedir. Asıl ismi unutulmaması gereken partilisini yalnız bırakan sahte solcular, aylak CHP'liler, naylon Atatürkçüler, itibar cellatlarıdır. Dün ve önceki günü hepsinin ismini hafızalarımıza kazıdık!”

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2016, 16:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
kıbrıscıklı
kıbrıscıklı - 4 yıl Önce

konusu suç teşkileden emri uygulamıştır,amir hatalıd

SIRADAKİ HABER

banner128