YIKILMAZ KONGREYE KATILACAK

Cumhuriyet Halk Partisi’nde aylardır devam eden krizin ardından CHP Cumartesi günü il kongresine gidiyor. Kongreye sayılı günler kala daha önce kongreye katılmayacağını söyleyen CHP Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıkılmaz, kararını değiştirdiğini ve kongreye katılacağını söyledi.

YIKILMAZ KONGREYE KATILACAK

HABER: FARUK ÇİDEM

Cumhuriyet Halk Partisi Bolu il teşkilatında Merkez ilçe ile İl Başkanlığı arasında uzun süredir devam eden kongre krizi yarın İl Kongresi ile başka bir boyut kazanacak. CHP Merkez İlçe kongresinin engellemeler ve krizler sonucunda bir türlü yapılamamasıyla sonuçlanan süreçte il kongresine katılan delege sayısı oldukça az olacak.

"HERŞEYİ ANLATACAĞIM"

Milletvekili Tanju Özcan'ın meşru saymadığı ve katılmayacağını belirttiği CHP İl Kongresi’ne, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıkılmaz katılacağını söyledi. Daha önce kongreye katılıp katılmayacağı konusunda düşüneceğini belirten Yıkılmaz gazetemize yaptığı açıklamada; "Cumartesi günü yapılacak olan il kongresine katılacağım ve kürsüye çıkıp yaşanan bütün süreci anlatacağım" dedi.
Yaşanan sürecin taraflarından biri olan Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıkılmaz'ın kongrede yapacağı konuşma tüm CHP üyeleri tarafından merakla bekleniyor.

ADAYLAR NET DEĞİL
ADAUADA

CHP'nin Cumartesi günü gerçekleştireceği il kongresinde başkanlık için kimlerin yarışacağı ise henüz bilinmiyor. İddialara göre
il başkanlığı için sürpriz bir ismin ön plana çıkacağı ve adaylar arasında eski il başkanları, belediye başkanları ve geçtiğimiz seçimlerde aday olan isimlerin olduğu, fakat tek bir isim üstünde henüz bir birliğe varılamadığı belirtiliyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2015, 10:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yeter artik
Yeter artik - 5 yıl Önce

yasananlari anlatacakmis.sesini kes artık,partiyi bitirdin.yanlış yapan sensin,hata yapan sensin,delege seçimlerinde yaptığın blok liste uygulaması yanlış.kendi adamlarını delege yaptım,hatta daha ileriye giderek 8 kasım seçiminde üyeye daha önce imza attirip o üye öğün ildisindaykenonun adına oy kullandınız.sonra sen disiplin kurulundadır.akp2 aydir yanlış uygulamalar yapiyorbir gün çıkıp demecvermedin.abuk sabuk kelimeler kullanarak muhalefet yaptığını saniyosun.önce halkın anliyacagi dilden konusun

en iyiii
en iyiii - 5 yıl Önce

gelsin gelsin anlatsın döksün içini önce belediye seçimlerinden başlasın nasıl 11000 fark yediğimizi. son seçimde nasıl milletvekilliğini zar zor aldığımızı. iki seçimde de kendisi merkez ilçe başkanı idi. söylenecek çok söz var kendisi lütfen konuşsun bolu küçük yer kim kimin kiminle ne yaptığını çok iyi biliyor. ısrarla bekliyoruz

Gasim
Gasim - 5 yıl Önce

yikilmaz görev yaptığın surece herkesle takistin.kendi partililerinle mahkemelik oldun.urettigin bir proje yok.partiyi boldunuz.hatta cenazelerde bile ayrımcılık yaptın kibriscikli biri olurse partimizin efsane üyesi oldu.diğerleri önemsiz.bolu chp ye tarihinde en kötü donemini yasattin.ozelestri yok madem kendine guveniyosun toplasaydin ilçe danisma kurulunu.partiyi dışarıya karşı rezil etmeseydiniz.kirli çamaşırlar dışarıda yikanmasaydi.yarın git konuş,cesaretinvarsa hem kimseye gitme diyosunuz,ssbote ediyosunuz.tutarlı olun.

Gerçek CHP li
Gerçek CHP li - 5 yıl Önce

degisen bir şey yok demek .hep kavga hep patiyi rezil etmek işiniz. vekilde gelsin gerçekleri gorsun ama duyacaklarindan korkar.sizi öne sürecek her zamanki gibi

SIRADAKİ HABER

banner128