Yıkılmaz, Mehmet Emin Güz’ü “Korkaklıkla “ suçladı

CHP Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıkılmaz’dan, Ak Parti Bolu milletvekili aday adayı Avukat Mehmet Emin Güz’e sert cevap. Yıkılmaz, açıklamasında; “Kendi başını düzemeyen gelin başı düzer” diye konuştu. Yıkılmaz ayrıca, Mehmet Emin Güz’ü korkaklıkla da suçladı.

 Yıkılmaz, Mehmet Emin Güz’ü “Korkaklıkla “ suçladı

Yıkılmaz, açıklamasının devamında; AKP’nin ezeli ve ebedi kaybedeni, demokrasi kelebeği, şerefli yenilgilerin profesyonel aday adayı Sayın M. Emin GÜZ partimin adayları ile ilgili yerel basında kendi üslubunu beyan eden açıklamalarda bulunmuştur. Sayın GÜZ önce kendi geçmişindeki muhteşem yenilgileri sorgulayabilirse oradan başlasın! Kendisi bir avukat olarak önce bugüne kadar yenilen haklarını arasın! 2009 Yerel Seçim temayül birincisi ve kaybedeni, 2011 Genel seçim temayül gizli oylama açık sayım birincisi ve kaybedeni,  2014 genel seçimin temayül yoklaması birincisi ve muhteşem hüzün finali ile siyasi hayatını sonlandıracak olan şahsiyettir.

Aynı muhterem kalkmış partimin adaylarının kalibresini ölçüyor, küçümsüyor sınırlı kapasitesi ile sözüm ona ironi yapıyor. Adama sorarlar sen kendi başını düzdün de gelin başı mı kaldı? Diye… Cesaretin varsa önce bugüne kadar yenilmiş haklarını ara, hakkını! Kendi hakkını arayamayan korkak adamdan bu memlekete ne hayır gelecek? Her yenilgi sonrası sadece engin engin bakmakla yetinen, kendi partisinde tokat yedikçe mahcup müezzin edasıyla öbür yanağını da uzatan bu garibim mi Bolu’yu Gazi Meclis çatısı altında temsil edecek? Hiçbir temsil kabiliyeti olmayan, doğru dürüst bir miting düzenleyemediği için dönemin AKP Genel Başkanı Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından ulu orta haşlanan bu yetenek abidesi mi Bolu’yu yeni ufuklara taşıyacak?

ÇADIR TİYATROSU BENZETMESİ

Benim partimde üyenin iradesi üzerine kimse ipotek koyamaz. Ön seçimi kazanan adaylarımız milletvekili adaylarımızdır. Sen hayatın boyunca böyle bir heyecan yaşadın mı? Aday adayı olarak kazandığın, duvarına astığın bir tek mazbatan var mı? Sen önce AKP’de çadır tiyatrosuna çevirdiğiniz aday belirleme oyununu irdele, sorgula ondan sonra resmi olarak aday olabilirsen ki hiç sanmıyorum ondan sonra konuş, eleştir. Kendini daha fazla komik hale düşürme! İnsanlar sana baktıkça demek ki herkes aday adayı olabiliyor diye düşünüyor. Muhteşem finalin ve ileri demokrasinizde bol şanslar! HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2015, 10:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
başkan
başkan - 5 yıl Önce

ağzına yüreğine sağlık.. süper kapak olmuş

SIRADAKİ HABER

banner128