banner120

Yıkılmaz, Zafer Çağlayan’la Tartıştı

TBMM’de Bolu CHP grubuna ve CHP Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıkılmaz’a, eski bakanlardan Zafer Çağlayan sözlü saldırıda bulundu. Bu olay TBMM’de büyük yankı yarattı.

Yıkılmaz, Zafer Çağlayan’la Tartıştı
 

CHP Bolu Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıkılmaz ve beraberindekiler Meclise ziyarete gittiler. Meclis gurup toplantısına gidilirken koridorda adı 17 Aralık yolsuzluk iddialarıyla anılan Ekonomi Eski Bakanı Zafer Çağlayan’la karşılaştılar.  Meclis'te Hüseyin Yıkılmaz kendisine "Niye bakıyorsun" diyen eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'a, saatine baktığını söyleyince saldırıya uğradığını iddia etti. Olay sırasında eski bakanın CHP Bolu gurubunun üstüne yürüdüğü ve meclis polisleri tarafından zor zapt edildiği gelen bilgiler arasında. Olay sırasında CHP Bolu gurubunun yanında olan CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Zafer Çağlayan'ı küfür ettiği için şiddetle kınadı.

 

CHP bolu Milletvekili Tanju Özcan’da sosyal paylaşım sitelerinden biri olan kendi hesabından, “Zafer Çağlayan’ın saldırı sebebi de yanından geçen merkez ilçe başkanın kendi saatine bakması. Yazıklar olsun. Zafer Çağlayan’ı kınıyorum” yazınını paylaştı.

 

Cep telefonuyla kendisine ulaştığımız Yıkılmaz, Ankara’dan yola yeni çıktığını hala daha olayın etkisi altında bulunduğu ve en kısa sürede geniş çaplı bir açıklama yapacağını bildirdi.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2014, 19:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124