Yılbaşı uygulaması

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi’nin resmi polis ekipleri yılbaşı öncesi tedbirleri arttırdı. Yılbaşı öncesi ilimize hırsızlık ve diğer suçlarla karışma ihtimali üzerine gelen şahısları önceden tespit etmek amacıyla Atatürk Orman Parkı, Karaçayır Parkında şüpheli gördükleri şahısların kimlik kontrollerini yaptı.

 Yılbaşı uygulaması

Haber: Semih BAYKAL

Yılbaşı öncesi asayiş tedbirleri üst seviyeye çıkartıldı. Özellikle yılbaşı akşamı birçok vatandaşın kendisini eğlenceye kaptırması ihtimali üzerine ilimize hırsızlık yapmaya gelen şahısları önceden tespit etmek amacıyla uygulama başlattı. Uygulamanın yılbaşı akşamına kadar süreceği öğrenildi. Özellikle Karaçayır ve Atatürk Orman Parkında şüpheli şahısların tespiti ve kimlik kontrolleri gerçekleştirildi.

Uygulamada yapılan kimlik kontrollerinin yanı sıra resmi polisler vatandaşları hırsızlık ve çeşitli suçlar konusunda uyararak dikkatli olmalarını istediler. Yetkililer amaçlarının suçun işlenmeden bertaraf edilmesi uygulamanın yapıldığını belirterek; “Bolu’daki huzuru ve asayişi sağlamak amacıyla bir hafta önceden tedbirleri almaya başladık. Yılbaşı yaklaştıkça önlemler ve denetimler artacaktır. Yılbaşı akşamı halkımızın huzuru için tüm emniyet birimleri görev başında olacaktır. Yapılan denetim ve uygulama Bolu halkının huzuru için yapılmaktadır” dediler.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2014, 19:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128