Yılmak yok, yola devam!

Bolu Belediyesi Ak Parti Meclis Grubu yaptığı ortak açıklamada: “Belediyenin de, çalışanlarının da yanındayız” mesajını verdi. Bolu Belediyesi Ak Parti Meclis Grubu tarafından yapılan açıklamada, “Meyveli...

Yılmak yok, yola devam!

Bolu Belediyesi Ak Parti Meclis Grubu yaptığı ortak açıklamada: “Belediyenin de, çalışanlarının da yanındayız” mesajını verdi. Bolu Belediyesi Ak Parti Meclis Grubu tarafından yapılan açıklamada, “Meyveli dallar taşlanıyor ama yılmak yok, yola devam!” denildi. En son Belediye Başkan Yardımcısının şiddete maruz kaldığı hatırlatılan açıklamada ayrıca, “ Bu tür acizlikler, AK Parti’nin öncülük ettiği icraatların önüne geçemez” ifadelerine yer verildi.

Bolu Belediyesi Ak Parti Meclis Grubu, belediyenin de çalışanlarının da yanında olduğunu duyuran bir açıklama yaptı. Grup üyelerinin imzalarıyla yayınlanan açıklamada, “Meyvalı dallar taşlanıyor ama yılmak yok, yola devam” denildi. En son Belediye Başkan Yardımcısının şiddete maruz kaldığı hatırlatılan açıklamada ayrıca, “Bu tür acizliklerin, AK Parti’nin öncülük ettiği icraatların önüne geçemeyeceği” vurgusu yer aldı. Bolu Belediyesi Ak Parti Meclis Grubu tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;“Türkiye’de belediyecilik kimi zaman’ zor zanaat ‘ haline gelmektedir.  Oysa belediyecilik bir gönül işidir… İnsanlar nasıl bir yerde yaşamak istiyorsa, o yeri oluşturmak için belediyecilik yaparlar ve bunun için mücadele verirler… Ülkemizde ise bu felsefe zaman zaman anlaşılmamakta,  işin boyutu şiddete kadar uzanmaktadır. Son olarak Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Zübeyr Serin’e görevi esnasında fiili saldırıda bulunulmuştur. Kamu yararı için çalışan bir belediye görevlisine yapılan saldırıyı tüm belediyelere ve çalışanlarına yapılan bir saldırı olarak kabul ediyoruz ve bunun bir ‘son’ olmasını diliyoruz .Bu tür saldırılar ne yazık ki, yine bir atasözünü hatırlatmakta ancak,  ‘meyvalı dallar’ taşlansa da yılmadan, yola devam edeceğimizi belirtmekten gurur duymaktayız. Bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonra da belediyenin de, çalışanlarının da yanında olduğumuzu bir kez daha dile getirirken, bu tür acizlikleri şiddetle kınıyor, kamuoyuna saygı ile duyururuz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER