Yılmaz Bolu halkına Teşekkür etti

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediyesi’nin projelerini gezip hepsini yerlerinde gören vatandaşlarla Atatürk Orman Parkı’nda bir araya geldi. Projeler ile ilgili düşüncelerini belirten vatandaşlarla sohbet...

Yılmaz Bolu halkına Teşekkür etti

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediyesi’nin projelerini gezip hepsini yerlerinde gören vatandaşlarla Atatürk Orman Parkı’nda bir araya geldi. Projeler ile ilgili düşüncelerini belirten vatandaşlarla sohbet eden Başkan Yılmaz, onlardan gelen soruları da yanıtladı.

 

Bolu Belediyesi tarafından düzenlenen proje gezilerine katılan vatandaşlarla Atatürk Orman Parkı’nda bir araya gelen Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, belediyenin halen devam eden çalışmaları ve hayata geçirilen projelerle ilgili vatandaşların sorularını yanıtladı. Projeleri yerinde görmenin çok önemli olduğunu belirten bir vatandaş; “Bolu Belediyesi tarafından ilimizde uzun zamandır çalışmalar yapılmakta ve bizde bu çalışmaları görmekteyiz. Bugün hayata geçirilen projeleri yerlerinde gördük ve ne kadar önem taşıyan projeler olduklarını anladık. Bolu’nun geleceği için çok çok önem arz eden bu projelerin hayata geçirilmesini sağlayan Belediye Başkanımız Sayın Alaaddin Yılmaz’a ne kadar teşekkür etsek azdır.” şeklinde konuştu. Üst yapı çalışmaları ve belediyenin devam eden birçok projesi hakkında da vatandaşlardan gelen soruları yanıtlayan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz; “Alt yapı çalışmalarımız tamamıyla bitti diyebilirim ve artık üst yapıya başlamış bulunuyoruz. Üst yapı çalışmalarında da Kültür Mahallesi, Gölyüzü Mahallesi ve Sağlık Mahallesi’nde neredeyse sona geldik. Her şeyi bir anda yapmak tabi ki çok kolay değil. Bütün mahallelerimizde çalışmalarımız sürüyor. Bu çalışmalarımız bittiğinde Bolu’nun çehresi değişmiş olacak. Halkımıza gösterdikleri sabır ve bize verdikleri destek sebebiyle çok teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124