banner120

Yılmaz, çalışan gazetecilerin bayramını şimdiden kutladı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü öncesinde Bolu Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz gazetecilik mesleğinin zor bir meslek olduğunu söyleyerek; “Allah yardımcınız olsun!”...

Yılmaz, çalışan gazetecilerin bayramını şimdiden kutladı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü öncesinde Bolu Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz gazetecilik mesleğinin zor bir meslek olduğunu söyleyerek; “Allah yardımcınız olsun!” dedi.

 

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü öncesi Bolu Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Sosyal Tesisleri’nde gazetecilerle buluştu. Başkan Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Erol Özak, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın ve belediye meclis üyelerinden oluşan bir toplulukla BGC’ye ziyaret düzenledi.10 Ocak tarihinde kutlanacak Çalışan Gazeteciler Günü’nde şehir dışı ziyareti dolayısıyla gazetecilerle erken bir tarihte bir araya gelen ziyaretçi heyetini BGC Başkanı Caner Güngör ile cemiyet üyeleri karşıladı. Ziyarette açıklamada bulunan Yılmaz, gazetecilik mesleğinin zor bir meslek olduğunu söyledi. Basın çalışanlarının yaz kış demeksizin halka haber ulaştırmak amacıyla zorlu bir mücadele sergilediklerine vurgu yapan Yılmaz, emeklerinden ötürü çalışan gazetecilere teşekkür etti. Yılmaz, açıklamalarını “Allah yardımcınız olsun!” diyerek tamamladı. Yılmaz konuşmalarının ardından gazetecilerle bir süre sohbet etti ve soruları yanıtladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124