Yılmaz destek sözü verdi

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Foto İz Fotoğraf Topluluğu üyeleri ile bir araya geldi. Türkiye’nin birçok ilinden 200 kadar katılımcı ile Petro Club’te gerçekleştirilen panelde konuşan Başkan Yılmaz,...

Yılmaz destek sözü verdi

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Foto İz Fotoğraf Topluluğu üyeleri ile bir araya geldi. Türkiye’nin birçok ilinden 200 kadar katılımcı ile Petro Club’te gerçekleştirilen panelde konuşan Başkan Yılmaz, fotoğraf sanatçılarının Bolu’da daha iyi imkânlarda çalışabilmeleri için her türlü yardımı yapmaya hazır olduklarını belirti.

 

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Foto İz Fotoğraf Topluluğu, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu ve Türkiye’deki birçok fotoğraf sanatı derneklerinin katılımıyla Bolu’da gerçekleştirilen panele katıldı. Türkiye’nin birçok farklı ilinden 200 kadar fotoğrafçının katılımıyla Petro Club’te gerçekleştirilen panelde konuşan Başkan Yılmaz, fotoğrafçıların her yıl Bolu’yu tercih etmelerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Sizler bu işin profesyonellerisiniz ve sizlerin gözünden Bolu’nun fotoğraflarının çekilmesi çok önemli. Her yıl Bolu’ya geldiğinize göre de Bolu ile aranızda bir sıcaklık doğduğuna inanıyorum. Bolu’da bu tür çalışmalarınıza yardımcı olmak için üzerimize düşen her şeyi yapacağımızı bilmenizi istiyorum. Bolu inşallah her geçen gün sizlere daha iyi çalışmanızı sağlayacak imkânlar sunacaktır. Çalışmalarınızda başarılar diliyor ve bundan sonra da her yıl sizleri Bolu’da misafir etmek istediğimizi bilmenizi isterim.”dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124