Yılmaz Diyaliz hastalarıyla iftar açtı

Bolu belediye başkanı Alaaddin Yılmaz toplumun çeşitli kesimleriyle iftar yemeklerinde bir araya gelmeye devam ediyor.

Yılmaz Diyaliz hastalarıyla iftar açtı
 Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, din görevlileri ve okul müdürleri ile düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Bolu Belediyesi tarafından Köroğlu Sofrası’nda düzenlenen iftar yemeğine Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Başkan Yardımcısı İhsan Ağcan, İl Müftüsü Mehmet Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Recep Alpdoğan, din görevlileri ve okul müdürleri katıldı. İftar sonrasında İl Müftüsü Mehmet Şahin tarafından yaptırılan yemek duasının ardından katılımlarından dolayı herkese teşekkür eden ve bir konuşma yapan Başkan Yılmaz; “Mübarek Ramazan ayının ortalarına doğru geliyoruz. Allah bu mübarek ay sebebiyle İslam aleminde yaşanan sıkıntılarında sona ermesini vesile kılsın diyor, iftar yemeğimize teşriflerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

Diyaliz hastalarına iftar yemeği

 

 

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ilimizde yaşayan diyaliz hastaları ile düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. Bolu Belediyesi tarafından Bi-Tur Restaurant ‘da düzenlenen iftar yemeğine Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güler Mert, görevli belediye personeli ve diyaliz hastaları katıldı. Yemeğe katılan konuklarıyla tek tek yakından ilgilenen Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İftar yemeği sonrası bir konuşma yaparak ”Sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyuz. Hepinize sağlıklı bir ömür dilerken iftar yemeğimize teşriflerinizden dolayı da teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2013, 22:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
yakup adnan muratoğlu
yakup adnan muratoğlu - 8 yıl Önce

bizler gerede den gelen diyaliz hastalarıyız sayın başkanım davetinizi aldık ancak yolumuz uzak olduğu için katılamadık özür diler saygılar sunarız

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124