Yılmaz Ebelere karanfil dağıttı

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz 21-28 Nisan Ebeler Haftası dolayısıyla İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde düzenlenen programa katıldı. Yılmaz, görevde bulunan ebelere karanfil dağıtarak günlerini kutladı.

Yılmaz Ebelere karanfil dağıttı

HABER: AYSUN BEYKOZ

21-28 Nisan Ebeler Haftası nedeniyle İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk hastanesinde düzenlenen programa katılan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, hastane de görevli ebelerin gününü kutlayarak karanfil dağıttı.

Düzenlenen programda bir konuşma yapan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz Türkiye’nin sağlık sektöründe Dünya’da en iyi ülkelerden birisi olduğuna dikkat çekti.

Daha dün batı hayranlıkla izlenirken, şimdi batıdaki insanların Türkiye’yi hayranlıkla izlediğini ifade eden Başkan Yılmaz; “Bunlar sizlerin sayesinde gerçekleşiyor. Sizler hastalarla o kadar ilgileniyorsunuz ki insanın hasta olası geliyor.” dedi.

Yılmaz konuşmasına şöyle devam etti; “Bizler her Perşembe hasta ziyaretlerine gidiyoruz. Hastalarda şaşırıyor. Genel Sekreterimiz, başhekimimiz,  Müdürlerimiz ve doktorlarımız bir isteğin var mı diye soruyor. Geçmiş dönemlerde insanlar hastaneye gittiğinde sıraya geç sigortalı mısın bakurlu musun diye sorulan bir yapı vardı. Şu anda bütün hastanelerimiz sizlerin şefkatli bakışları ile çok iyi durumda. Hastalara da sorduğumuzda memnuniyet çok yüksek. Bunlar hep sizlerin sayesinde. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin. Ayrıca bizlerde sizin her dünyaya getirdiğiniz çocuk için bir meyve ağacı dikiyoruz. 50-60 yıl sonra vatandaşımız fidanı göstermek için torunlarını oraya götürecek bak bu ağaç benim için dikilmiş diyecek. O mutluluğu inşallah tattıracağız. “diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2016, 18:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128