Yılmaz, Evren’e konuk oldu

Bolu belediye başkanı Alaaddin Yılmaz  Fox TV’de yayınlanan Yer Gök Aşk Dizisi’nin ‘’Remzi Babası’’ Remzi Evren’i Bolu’daki evinde ziyaret etti ve dizi çekimleri için Bolu’ya...

Yılmaz, Evren’e konuk oldu

Bolu belediye başkanı Alaaddin Yılmaz  Fox TV’de yayınlanan Yer Gök Aşk Dizisi’nin ‘’Remzi Babası’’ Remzi Evren’i Bolu’daki evinde ziyaret etti ve dizi çekimleri için Bolu’ya davet etti.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu’da doğup büyüyen ve Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Son Tercih, Affedilmeyen, Ümit Milli, Avcı, Çarli ve Yer Gök Aşk gibi gerek sinema filmi gerekse televizyon dizilerinde rol alan Remzi Evren’i, Dağkent Mahallesi’nde yaşadığı evinde ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Yılmaz, Remzi Evren’in Bolu’dan çıkmış ve çok önemli projelerde yer almış birisi olduğunu belirterek, “Bolu’dan sizin gibi büyük projelerde yer almış, oyunculukta Türkiye’de önemli yerlere gelmiş birisinin çıkması hem Bolu hem de Bolulular için gurur verici bir durumdur. Biz uzun zamandır Bolu’nun yaşanabilir kentler arasında en iyi noktalara gelmesi için büyük çalışmalara imza attık. Bolu’nun altını üstüne getirdik ve bunu yaparken de vatandaşlarımıza belki de çok büyük rahatsızlıklar verdik. Fakat Allah’a şükür bu çalışmaların birçoğu bitti ve Bolu’nun çehresi her geçen gün biraz daha değişiyor. Şu anda devam eden diğer projelerimiz de bittikten sonra Bolu artık çok güzel ve yaşanabilir bir kent olacak. Bütün bunları bitirdikten sonra artık çalışmalarımızın çoğu sosyal ve kültürel alanlarda olacak. Bu noktada sizin gibi Bolu’dan çıkmış değerlerimiz ön plana çıkacak. Bolu’da kültürel anlamda ne yapmak isterseniz biz sizin her zaman yanınızdayız ve sonuna kadar bütün desteğimizi de veririz.” Dedi. Başkan Yılmaz ziyaretteki sohbet esnasında, Remzi Evren’den dizilerinin bir kısmını da Bolu’da çekmesini de isteyerek; “Sizin dizilerinizin bir bölümünü de Bolu’da çekmenizi istiyorum. Hatta sizin aracılığınızla diğer yapımcı ve yönetmen arkadaşlarımıza da bu daveti yapıyorum. Gelin dizilerinizin bir kısmını Bolu’da çekin. Ben bu konuda ihtiyacınız olacak her şeyi size sağlama sözü veriyorum.” dedi.

 

Bolu’ya tiyatro kulübü lazım

 

 Ziyaretten büyük bir memnunluk duyduğunu söyleyen Remzi Evren ise  Bolu’da bir tiyatro kulübü kurmak hem Bolu için hem de ilimizden daha nice sanatçılar adına çok önemli. Böyle bir projeyi hayata geçirmemiz lazım ve bu noktada bende elimden gelen desteği vermeye hazırım. Benim çocukluğum Bolu’da geçti ve Bolu uzun zamandır hiç gelişmeyen, olduğu gibi duran küçücük bir kentti. Ama şimdi bakıyorsunuz tamamen değişmiş bir Bolu var ortada. En önemlisi Bolu’nun uzun zamandan beri cesaret dolu ve çalışkan bir Belediye Başkanı’na ihtiyacı vardı ve bu başkanını sonunda buldu. Ben size şu ana kadar yaptığınız çalışmalardan dolayı çok teşekkür ediyorum ve Bolu’nun daha da gelişmesi ve büyümesi adına bu günden sonra yapacağınız bütün çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128