banner120

Yılmaz gönül almaya Devam ediyor

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AK Parti Bolu Kadın Kolları tarafından organize edilen "Hasta Ziyaretleri" etkinliği kapsamında 8 aileyi ziyaret etti. Her hafta Perşembe günleri gerçekleştirilen etkinlik kapsamında hastaları...

Yılmaz gönül almaya Devam ediyor

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AK Parti Bolu Kadın Kolları tarafından organize edilen "Hasta Ziyaretleri" etkinliği kapsamında 8 aileyi ziyaret etti.

Her hafta Perşembe günleri gerçekleştirilen etkinlik kapsamında hastaları ziyaret eden Yılmaz’ın ilk durağı Tepecik Mahallesi’nde oturan Rabia Demir’in evi oldu. Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle ameliyat olan Demir’e Başkan Yılmaz geçmiş olsun dileklerinde bulundu.Başkan Yılmaz Abant İzzet Baysal Tıp Fakültesi’nde yatan Mustafa Özcan’ı ve Fatma Hatun Hastanesi’nde CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ın Danışmanı İsmail Özgüneylioğlu’nu ziyaret etti. Özgüneylioğlu geçirdiği rahatsızlık ile ilgili Başkan Yılmaz’a bilgi vererek ziyareti dolayısıyla teşekkür etti.Başkan Yılmaz ardından Borazanlar, Bahçelievler ve Sağlık Mahallesi’nde evlere yaptığı ziyarette hastaların durumu ile ilgili bilgi aldı. Yılmaz, evde yatan hastaların tedavisi ile ilgili yapılması gereken ne varsa mutlaka yapılacağını söyledi. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124