Yılmaz lösemi hastalarına moral verdi

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, lösemi hastası miniklerle bir araya geldi. Yılmaz bütün miniklerle ayrı ayrı fotoğraf çektirerek, onlara birer de hediye takdim etti. Ailelere, miniklerin sağlıklarıyla ilgili en ufak...

Yılmaz lösemi hastalarına moral verdi

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, lösemi hastası miniklerle bir araya geldi. Yılmaz bütün miniklerle ayrı ayrı fotoğraf çektirerek, onlara birer de hediye takdim etti. Ailelere, miniklerin sağlıklarıyla ilgili en ufak problemde, kendisine direkt olarak cep telefonundan ulaşabileceklerini belirten Yılmaz; “Bazen yanınızda birisinin olmasını çok arzu ediyorsunuzdur ve bu anlarınızda bizler her zaman sizlerin yanınızda olmak için gayret göstereceğiz.” dedi.

 

 

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediyesi ve Bolu LÖSEV Aile Komitesi Başkanı ve İl Temsilcisi Muhammet Ali Kıvrak tarafından ortaklaşa düzenlenen bir program çerçevesinde lösemi hastası miniklerle bir araya geldi. Karaçayır Parkı’nda bulunan Tunalı Kafe’de düzenlenen programda, Başkan Yılmaz miniklerle beraber oynayarak her birisiyle fotoğraf çektirdi. Başkan Alaaddin Yılmaz daha sonra miniklere ve ailelerine Belediye olarak her zaman yanlarında olduğunu ve istedikleri zaman istedikleri anda kendisini arayabileceklerini belirterek, kendi cep telefonu numarasını verdi. Yılmaz, “Bazen çok küçük yaştaki çocuklarımız rahatsız olduğu gibi şu anda aramızda 24 yaşında olan bir gencimiz de bulunmakta. Çocuklarımız tabi aileler için biraz sıkıntılı ancak şunu söyleyebiliriz ki Allah her şeyin şifasını da yaratmış. Tıp devamlı ilerliyor ve tek başına da bu işi çözen bir kızımız da aramızda bulunuyor. Bu kızımız kendi iradesi ve ailesinin desteği ile bu hastalığı yendi. Bütün çocuklarımızın bu kızımız gibi rahatsızlıklarının bir an önce düzelmesini diliyorum. Bu çocuklarımızın hepsi bizim geleceğimiz ve ben buradan ailelere sabırlı ve şefkatli davranabilmelerini diliyorum. Toplumdan da bu çocuklarımızı ayırmamak durumundayız. Eğer Bolu Belediyesi olarak da bizim üzerime düşen bir şey olursa bu çocuklarımızın her zaman yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Şu anda bizimle birlikte burada, Ak Parti Merkez İlçe Başkanımız Erol Özak, Ak Parti Kadın Kolları Başkanımız Arzu Aydın, Gençlik Kolları Başkanımız Taha Furkan Sönmezel ve İl Başkan Yardımcımız Hasan Ayar bulunuyor ve dolayısıyla siyaseten de biz sizlerin yanındayız.” Dedi.

 

“Belediyeye ulaşamazsanız beni direkt cep telefonumdan arayabilirsiniz.”

Başkan Alaaddin Yılmaz konuşmasının devamında, istedikleri zaman istedikleri anda kendisini cep telefonundan arayabileceklerini belirterek ailelere telefon numarasını verdi Başkan Yılmaz daha sonra miniklerle birlikte, Karaçayır Parkı’na Tunalı Kafe tarafından temin edilen Erguvan ağacı fidanları dikti.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER