banner120

Yılmaz Muhtarlarla bir araya geldi

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz muhtarlarla akşam yemeğinde bir araya geldi. Muhtarlar Derneği Başkanı İlhan Çalışkan’ın düzenlediği ve karşılıklı sohbet havasında geçen toplantıda konuşan Başkan Yılmaz, muhtarlara...

Yılmaz Muhtarlarla bir araya geldi

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz muhtarlarla akşam yemeğinde bir araya geldi. Muhtarlar Derneği Başkanı İlhan Çalışkan’ın düzenlediği ve karşılıklı sohbet havasında geçen toplantıda konuşan Başkan Yılmaz, muhtarlara yeni yıldaki çalışmalarında başarılar diledi.

 

Muhtarlar Derneği Başkanı İlhan Çalışkan’ın düzenlediği toplantıda ilimizdeki bütün muhtarlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, muhtarlarla sohbet ederek istek ve şikâyetlerini dinledi. Karşılıklı sohbet havasında geçen toplantıda konuşan Muhtarlar Derneği Başkanı İlhan Çalışkan; “Belediye Başkanımız Sayın Alaaddin Yılmaz’a bizi kırmayıp davetimize geldiği için teşekkür ediyoruz. Bu akşam burada toplanmamızın amacı karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak ve herhangi bir isteği derdi olan muhtar arkadaşlarımızı burada dinlemek.” şeklinde konuştu.

 

YILMAZ MUHTARLARIN YENİ YILINI KUTLADI

İlhan Çalışkan’dan sonra konuşan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’da, muhtarların yeni yıllarını kutladı. Yılmaz konuşmasına şu şekilde devam etti: “Bütün muhtarlarımızla bir arada olmaktan gerçekten mutluluk duydum. Bize bu imkânı sağladığı için başkanımız İlhan Çalışkan’a teşekkür ediyoruz. Malum yeni bir yıla girdik ve bu yeni yılda her zamankinden fazla çalışmamız gerekmekte. Ben hem bütün muhtarlarımızın yeni yılını kutluyor hem de bu yeni yıldaki çalışmalarında şimdiden başarılar diliyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124