banner120

Yılmaz, SGK ve Halkbank Müdürlerine başarılar diledi

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü ile Halk Bankası Bolu Şube Müdürlüklerine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ilk ziyaretini...

Yılmaz, SGK ve Halkbank Müdürlerine başarılar diledi

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü ile Halk Bankası Bolu Şube Müdürlüklerine bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ilk ziyaretini Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü'ne yaptı.  Başkan Yılmaz ve beraberindekileri İl Müdürü Kenan Tandoğan karşıladı. Ziyarette Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Kenan Tandoğan'a çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Yılmaz'ın ikinci durağı ise Halk Bankası Sanayi Sitesi Şube Müdürlüğü oldu. Şube Müdürü Murat Kulaksız tarafından karşılanan Başkan Yılmaz burada yaptığı ziyaretin ardından Halk Bankası Bolu Şube Müdürü Özgür Özcanı ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Yılmaz;"Sizleri ziyaret etmek istedik. Bizden bir talebiniz isteğiniz olursa biz her zaman hazırız" dedi. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ın yaptığı ziyaretlere, Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Belediye Meclis üyeleri, Ak Parti İl Başkanı Ömer Sayın, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Deligöz de katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124