Yılmaz sürpriz yaptı!

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İzzet Baysal Caddesi'nde yapılan çalışmaları incelediği sırada CHP Bolu İl Kadın Kolları Başkanı Zuhal Toker Işın'ın işyerine girince ilginç diyaloglar yaşandı. Kentin...

Yılmaz sürpriz yaptı!

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İzzet Baysal Caddesi'nde yapılan çalışmaları incelediği sırada CHP Bolu İl Kadın Kolları Başkanı Zuhal Toker Işın'ın işyerine girince ilginç diyaloglar yaşandı.

Kentin en işlek caddesi olan İzzet Baysal Caddesi'nin Paris'in ünlü caddelerinden Şanzelize'ye benzetmek için kolları sıvayan Bolu Belediyesi, altyapı çalışmalarının bir bölümünü tamamladı. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz da caddede yapılan çalışmaları incelemek üzere gezi yaptı. Dükkânları da gezerek esnafların sıkıntılarını dinleyen Yılmaz, bir mağazada CHP İl Kadın Kolları Başkanı Zuhal Toker Işın'a ait işyerine girdi. Başkan Yılmaz'ı karşısında görünce şaşıran Işın, ilk olarak, "Başkanım, bu caddedeki çalışmalar ne zaman bitecek" diye sordu. Başkan Yılmaz da, "Gayretle çalışıyoruz. En kısa zamanda güzel bir görünüme kavuşacak" yanıtını verdi. Bunun üzerine ikili arasında koyu sohbet yaşandı. Zuhal Toker Işın daha sonra Başkan Yılmaz'a, "Allah kolaylık versin başkanım. İşiniz zor" diyerek takıldı. Kısa süren sohbetin ardından Başkan Yılmaz, İzzet Baysal Caddesi boyunca vatandaşlar ve öğrencilerle de ilgilendi. Önce bir ortaokul öğrencisini koluna takarak yürüyüş yapan Yılmaz, daha sonra da kadınlarla sohbet etti. Yılmaz, İzzet Baysal Caddesi'ndeki incelemelerin ardından diğer mahallelerde devam eden kaldırım taşı döşeme çalışmalarını da inceleyerek işçilerle sohbet etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER