Yılmaz: “Yapmacık insan olmadığımız için vatandaşımız bize güveniyor”

Mevcut Belediye Başkanı ve Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Alaaddin Yılmaz seçim çalışmalarına Sağlık Mahallesi’nde devam etti.

 Yılmaz: “Yapmacık insan olmadığımız için vatandaşımız bize güveniyor”

Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Yılmaz’ın seçim çalışmalarına Ak Parti teşkilatı üyelerinin yanı sıra Ak Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü de katılarak destek verdi.

“Bolu halkı yapılanları görüyor”

Seçim çalışmalarında mahalle sakinleri tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Başkan Adayı Yılmaz’a bazı vatandaşlar, “Bizler sizlerin çalışmalarınızı görüyor ve takdir ediyoruz. İnşallah Bolu halkı da bu seçimlerde emeğinizi zayi etmeyecek ve desteklerini sizlerden esirgemeyeceklerdir. Dış destekli güçler bizleri bölmek ve Ak Parti hükümetini yıpratmak istiyorlar ama bu toprağın bağrında yatan şehitlerin yüzü suyu hürmetine Allah onlara fırsat vermesin” dediler.

“Allah insanımıza en iyi şekilde hizmet edebilmeyi bize nasip etsin”

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Alaaddin Yılmaz’da seçim çalışmaları sonrası açıklamalarda bulunarak şunları söyledi, “Sağlık Mahallesi çok büyük bir mahalle. Bu mahallede Bolu Belediyesi olarak birçok şey yaptık. Ama bu kadar büyük bir mahalle olunca her şeyini bitirmiş değiliz. En büyük parkımız olan Atatürk Orman Parkı da bu mahallede yapılmıştır. Bu parkımızı yeniden dizayn ederek bu mahalle ile beraber tüm Bolu’nun hizmetine sunduk. İlk kapalı pazar yerlerinden bir tanesini de bu mahallemize kazandırdık. Bu bölgede çok ciddi çalışmalar yaptık. Mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarla yaptığımız birebir görüşmelerde insanların duygularını hissetmeye çalışıyoruz. İnsanımızın canı gönülden bizleri yüreklerine bastıklarını görüyoruz. Birçok insanımızda her namazımızın arkasından duam sizinle ve Tayip Erdoğan ile diye dua ettiklerini ifade ediyorlar. Bizler şekli yapmacık insanlar olmadığımız için karşımızdaki vatandaşlarda bizlerle yapmacık konuşmuyor. Gerçekten ülkenin nerde olduğunu ve nereye doğru gittiğini ve ne tür kazanımlar elde ettiğini bilen insanlar konuşuyor. Bu mahallede yaşamını sürdüren ve belden aşağısı tutmayan bir bacımız bana verdiğiniz maaşı kestiniz, ama bunların hiç önemi yok bunlardan ziyade benim ülkem önemli. Ülkem için sizi sonuna kadar destekliyorum. Belki oy kullanmaya gidemeyeceğim ama her zaman dualarımla sizlerle birlikte olacağım diyebilmesi ve kendi maaşı kesildiği halde ben değil ülkem diyebilmesi bizleri çok duygulandırdı. Allah bu yükün altından kalkmayı ve insanlarımıza en iyi şekilde layıkıyla görev yapabilmeyi bize nasip etsin. Şımarık ve tamamen bir şey yokmuş gibi davranan insanlar karşısında bu insanları görünce inanın kendimi tutamıyorum. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2014, 18:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner129