Yılmaz yaşlıları unutmadı

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Ak Parti İl Başkanı Ömer Sayın, Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel ve partililer 18-24 Mart Yaşlılar Haftası etkinlikleri kapsamında Aile...

Yılmaz yaşlıları unutmadı

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Ak Parti İl Başkanı Ömer Sayın, Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel ve partililer 18-24 Mart Yaşlılar Haftası etkinlikleri kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı huzurevlerinde kalan yaşlıları ziyaret etti.

 

Bolu belediye başkanı Alaaddin Yılmaz Mart Yaşlılar Haftası etkinlikleri kapsamında ziyaretlerde bulundu. İlk ziyaret Sümer Mahallesi’nde bulunan İzzet Baysal Vakıf Huzurevi’ne gerçekleştirildi. Burada kalan huzurevi sakinlerine Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve beraberindekiler karanfil vererek Yaşlılar haftasını kutladı. Bu ziyaretin ardından Çakmaklar mevkiinde bulunan İzzet Baysal Huzurevine geçildi. Yaşlılarla yakından ilgilenen ve onlarla sıcak diyaloglar kuran Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Yaşlılarımızı sadece yaşlılar haftasında değil her zaman ziyaret edip hayır dualarını almalıyız. Bolu’da yaşayan yaşlılarımız sahipsiz değildir. Onların her türlü konuda yanında ve arkasındayız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128