banner120

Yılmaz’ın hızına yetişilemiyor

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz her hafta gerçekleştirdiği Sivil Toplum Örgütleri (STK) ziyaretleri kapsamında bu hafta, Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) ve Umut Işığı Engelliler...

Yılmaz’ın hızına yetişilemiyor

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz her hafta gerçekleştirdiği Sivil Toplum Örgütleri (STK) ziyaretleri kapsamında bu hafta, Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) ve Umut Işığı Engelliler Gençlik Kulübü Derneği’ni ziyaret etti. STK ziyaretlerinden önce yeni yerine taşınan İNG Bank’ı da ziyaret eden Yılmaz, banka müdürü A. Zeki Peker’e yeni yerlerinin hayırlı olmasını diledi.

 

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, her hafta gerçekleştirdiği STK ziyaretleri kapsamında bu hafta ZİÇEV ve Umut Işığı Engelliler Gençlik Kulübü Derneği’ni ziyaret etti. Yılmaz STK ziyaretleri öncesinde yeni yerine taşınan İNG Bank’ı da ziyaret ederek, banka müdürü A. Zeki Peker ile sohbet etti. Yeni banka binasının hayırlı olmasını dileyen Yılmaz, A. Zeki Peker başta olmak üzere tüm banka çalışanlarına başarılar diledi. Başkan Yılmaz daha sonra Dağkent’te bulunan Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV)’i ziyaret etti. Dernek binasının girişinde öğrenciler ile tek tek tokalaşan Yılmaz daha sonra Dernek başkanı Züriye Doğanuz ve dernek yönetim kurulu üyesi Nihat Çalışkan ile sohbet etti. Ziyarette konuşan Yılmaz; “Devletin yeni çıkarttığı bir yasa ile bu çocuklarımız artık ömürleri boyunca güvence altında. Çocuklarımızın bütün ihtiyaçlarını hayatları boyunca devlet karşılıyor. Bu yeni ve çok büyük bir gelişme ve bu sayede bu çocuklarımız garanti altına alınmış bulunuyor.” dedi. Başkan Yılmaz’ın ardından konuşan dernek başkanı Züriye Doğanuz, belediye başkanı Alaaddin Yılmaz’ın gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı çok memnun olduklarını belirterek “Belediye Başkanımız sağ olsun bizlerin her zaman yanında. Haftada en az bir kere buradaki çocukları ve bizleri ziyaret eder. Kendisine her zaman bizim yanımızda olduğu için çok teşekkür ediyoruz.” Dedi. Başkan Yılmaz son olarak Karaçayır Engelsiz Çay Bahçesi’nde bulunan Umut Işığı Engelliler Gençlik Kulübü Derneği’ni ziyaret etti. Dernek binasında devam eden tadilat çalışmalarını inceleyen Yılmaz çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Daha sonra Bolu Belediyesi, İŞKUR ve Umut Işığı Engelliler Gençlik Kulübü Derneği tarafından ortaklaşa başlatılan pastacılık kursuna katılan öğrenciler, kendilerinin yaptığı pastaları Başkan Yılmaz ve beraberindekilere ikram ettiler. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a bu haftaki ziyaretlerinde, Belediye Meclis Üyesi Canan Akbay, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, Ak Parti İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi ve Halkla İlişkiler Başkanı Hasan Ayar, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Deligöz ve Ak Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Nimet Altınyıldız da eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124