Yılmaz’dan Bolu’ya 100 milyonluk destek

Gençlik Spor Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz’dan Bolu’ya bu güne kadar hiç yapılmayan bir yatırım için büyük destek geldi. Yılmaz, Bolu’nun geleceği için yaklaşık 100 milyonluk yatırımın gelmesi için büyük destek geldi. Yatırımlar Bolu’ya adeta uçuracak nitelikte.

Yılmaz’dan Bolu’ya 100 milyonluk destek
Haber: Kasım ŞAHİN

Yılmaz’ın sporda Bolu’ya yaptığı katkılar inanılmaz seviyede. Göreve başladığı günden bu güne, milyonlarca lira değerinde katkı yapan Bakan Yardımcısı Yılmaz, yarım kalmış, sumen altı olmuş bir çok projeyi de hayata geçirerek Bolu’yu spor kenti olmaya hazırlıyor. Yıllardır yapımı bekleyen kapalı spor salonunu, atletizm pistini, Karaçayır’da olan tenis kortlarını, jimnastikçilerin kalacakları yerlerin inşasını, sentetik sahaları, Aşağısoku’da olan spor sahasının yapılmasını, güneyde başka bir yere gidecek olan yatırımın Aladağ’a getirilerek yeni spor alanlarının, sahaların, yapılaşmanın önünü açarak spora inanılmaz katkılar yaptı.

 

Tesisleşmede çığır açan Bakan Yardımcısı Metin Yılmaz’a en büyük destek de, İl Spor Müdürü Yahya Şahan’dan geliyor. Müdür Şahan’ın birçok olabilir projeyi Bakan Yardımcımsı Yılmaz’a götürüp takip ettiği de gelen bilgiler arasında. Son yıllarda spor kenti olma yolunda söylem yerine eylemi gerçekleştiren Bakan Yardımcımız Yılmaz Bolu’yu uçuruyor. Yılmaz’ın Bolu’ya vereceği yaklaşık 100 milyona yakın desteğin Bolu’nun bir spor cazibe merkezi haline getirilmesinde büyük bir rolü olacak. Bolu haklıda kesinlikle bu desteği hiçbir zaman unutmayacaktır.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 11:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER