Yılmaz'ın moral ziyaretleri devam ediyor

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, her hafta Perşembe günleri gerçekleştirilen hasta ziyaretleri kapsamında bu hafta altı (6) aileyi evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Yılmaz'ın moral ziyaretleri devam ediyor

HABER: Ceylan BEYKOZ

Bolu Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından her hafta Perşembe günleri organize edilen hasta ziyaretleri kapsamında bu hafta altı (6) aileyi evlerinde ziyaret eden Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, ziyaretlerinde hastalarla yakından ilgilendi.

Hastalarla ve yakınları ile uzun uzun sohbet eden ve onlara moral olan Başkan Yılmaz, ziyaretlerinin devamında Özel Çağsu Hastanesi ve İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören hastaları da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a bu haftaki ziyaretlerinde ise; Bolu İl Sağlık Müdürü Seraceddin Çom, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Şevki Erkal, İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Taner Laçin, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Timuçin Erem, Belediye kurum hekimi Dr. Gülsüm Öncü, Kamu Hastaneler Birliği İdari Hizmetler Başkanı Erdal Dilekçi, Eğitim Araştırma Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı Nurcan Doğru Altay ve AK Parti teşkilatlarını temsilen İl Yönetim Kurulu Üyesi Emine Aydemir, Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Sema Yeşilbağ ve Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Gülşen Özdemir de eşlik etti.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2016, 11:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128