Yok böyle bir kaçakçılık…

Kadın Kaçakçının Göğüslerinin altından Afyon Sakızı bulunduı….

 Yok böyle bir kaçakçılık…

Özel Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadeli Şube Müdürlüğünün Panterleri yine bir ilke imza attı. KOM’un dedektifleri İran uyruklu bir kadının göğüslerinin altında bir kilo işlenmemiş Afyon Sakızı kaçakçılığını yaptığını tespit etti. Yapılan operasyonda biri kadın iki İran uyruklu Cumartesi akşamı gözaltına alındı.

Bolu’da ilk defa böyle bir kaçakçılık olayı oldu. İran’dan İstanbul’a işlenmemiş Afyon Sakızı kaçakçılığının yapıldığı ihbarını alan KOM’un Panterleri TEM’de durdukları bir yolcu otobüsünde biri kadın iki İranlı vatandaşı gözaltına alarak şubeye götürdü.

Şubede yapılan üst aramasında Panterler bile gördükleri manzara karşısında şaşkına döndüler. İran uyruklu kadının göğüsleri altına saklanmış bir kilo ağırlığındaki işlenmemiş Afyon Sakızı’nı ele geçirdiler. İşlenmesi halinde yüksek dozda uyuşturucu yapımında kullanılan iki parçadan oluşan bir kilo ağırlığındaki Afyon Sakızı hemen delil torbasına konuldu. Göğüslerinin altında uyuşturucu madde kaçakçılığı yapan İran uyruklu kadın ile yanındaki erkek şahsın ifadelerinin tamamlanmasının ardından Savcılığa sevk edilmesi bekleniyor.   

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2015, 19:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
abaza gençlik
abaza gençlik - 5 yıl Önce

bu memeler çok dik bunun altına saklanmaz daha faklı bir resim koyun

Ali KARACA
Ali KARACA - 5 yıl Önce

basi̇mzi̇daki̇ler yetmi̇yor gi̇bi̇ i̇thal pi̇sli̇kler geti̇rdi̇k iran suruye ırak afrikadan yeter bu insanların cektigi yeterrrr

SIRADAKİ HABER

banner128