Yok böyle bir şey “Tenekeden araba”

Bolu’da Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde çalışan bir kişi işine giderken feci şekilde kaza yaptı. Kazada yaralanan şahıs Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Ancak, kaza sonrası ortaya çok ilginç bir şey çıktı. Orijinal diye satılan aracın, marşpiyerlerinin yağ tenekesinden yapıldığı ortaya çıktı. Oğlunun kaza yaptığını duyan anne olay yerine geldiğinde aracın o halini görünce, oğlunun yaralı olduğuna inanmayarak, “Yalan söylüyorsunuz” diyerek sinir krizi geçirip gözyaşı döktü.

Yok böyle bir şey  “Tenekeden araba”

Haber: Kasım ŞAHİN – Semih BAYKAL

Kaza, bugün sabah saatlerinde Abant İzzet Baysal Üniversitesi yolu mevkiinde meydana geldi. Eşini Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden alarak evine bırakan Nevzat Çetin tekrar çalıştığı üniversiteye giderken kaza yaptı.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Yapı İşleri’nde görevli Nevzat Çetin eşini evine bıraktıktan sonra tekrar üniversiteye dönerken, yağmurdan dolayı kaygan olan yolda arabasının kontrolünü kaybederek yolun ortasındaki aydınlatma direğine çarptı. Kazada yaralanan Nevzat Çetin’e ilk müdahaleyi olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri yaptı. Araçta yangın çıkması ihtimaline karşın Bolu Belediyesi İtfaiye ekipleri de olay yerine sevk edildi. Çetin yapılan ilk müdahalenin ardından Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Kaza mahallinde direğe gömülen aracı gören vatandaşlar, can kaybının olmamasına şaşırdılar.

YAĞ TENEKESİNDEN ARABA

Kaza sonra bu güne kadar hiç görülmemiş bir olay yaşandı. Geçtiğimiz hafta oto galerisinden orijinal diye aracı alan Nevzat Çetin, tedavi gördüğü hastanede cep telefonuna gönderilen kaza fotoğraflarını görünce büyük şok yaşadı. Satın aldığı aracın orijinal değil tenekeden yapıldığını öğrenince hem kaza hem de aracının şokunu yaşadı. Bu olayı gören trafik polisleri bile şaşkınlıkları gizlemedi ve aracın marşpiyerlerine yağ tenekesinden yapılan kaplamayı incelediler.

ANNENİN FERYADI

Oğlunun kaza yaptığını duyan anne yaklaşık 3 kilometrelik yolu koşarak gelerek oğlunun direğe gömülen aracı görünce sinir krizleri geçirdi. Görevli trafik polislerinin, “Anne merak oğlunun hiçbir şeyi yok” demesine rağmen anne; “Yalan söylüyorsunuz. Oğlum öldü. Ama bana söyleyemiyorsunuz” diyerek gözyaşı dökerken yakınları tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı.

Polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2016, 15:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tugayyyy
Tugayyyy - 4 yıl Önce

orjinal dediginiz arabaya iyice bakin galericiiiii

murat vatansel
murat vatansel - 4 yıl Önce

galeri̇den araba alınmaz alcaksanız gidip 3 lira fazla verin 2. elde olsa yetkili bayiden alın muhattapınız olsun karşınızda

SIRADAKİ HABER

banner128