Yok böyle pişkinlik… Anlattıkları polisi bile güldürdü…

Bolu’da kendisinden sürekli borç isteyen arkadaşının kafasına keserle vurup yaralayan zanlı öyle bir pişkinlik gösterdi ki anlattıklarıyla polisleri bile güldürdü. Yaraladığı arkadaşının hastaneye kaldırıldığı öğrenen Habib Uyur, suç aletiyle birlikte hastaneye gelerek Asayiş ekiplerine teslim oldu. Suç aletini görevli polislere teslim eden Uyur, “Valla ben bir şey yapmadım. Keser gitmiş kafasına çarmış. Ben sadece keseri tuttum” demesi ve bu olayı büyük bir pişkinlikle anlatması polisleri bile güldürdü.

 Yok böyle pişkinlik… Anlattıkları polisi bile güldürdü…

HABER: KASIM ŞAHİN

Bu haber gerçekten çok komik bir haber oldu. Hem arkadaşının kafasını keserle yaralayan hem de hiçbir şey yokmuş gibi gülerek olayı anlatan şahıs polisleri bile gülmekten geri bırakmadı. Olay dün öğleden sonra Tabaklar Mahallesi Ovabaşı Sokak da meydana geldi. Kendisinden sürekli borç isteyen ve olay günüde cep telefonuyla rahatsız edip kendisine küfür eden arkadaşı Ramazan Melih Ülker’in kafasına keserle vurarak yaralayan Habib Uyur, pişmanlık duyarak arkadaşının tedavi gördüğü İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi Acil Servisine gelerek Asayiş ekiplerine teslim oldu ve suç aleti olan kanlı keseri de teslim etti.

Olay sonrası aracıyla olay yerinden kaçtıktan sonra hastaneye gelip polise teslim olan Uyur’un söyledikleri görevli polisleri hem şaşırttı hem de gülme krizine soktu. Olayı soğukkanlı ve hiçbir şey olmamış gibi gülerek anlatan Uyur, “Valla ben kendisine bir şey yapmadım. Keser gitmiş kafasına çarpmış. Ben sadece kesere tuttum. Yapacak bir şey yok. Sürekli beni rahatsız ediyordu. Keserde gitti ona cezasını verdi” demesi herkesi güldürdü.

Arkadaşının kafasına vurduğu keserle başından yaralanan ve kafasına 4 dikiş atılan Ülker’de olayı şöyle anlattı; “Evet kendisinden borç istedim. Vereceğim dedi vermedi. Olay günüde önce eşini aradım durumumu anlattım. Sonra da Habib’i aradım. Bir süre telefonumu açmadı. Sonra da telefonu açarak ‘Nerdesin lan, bekle beni geliyorum’ diyence bence Özlem Sitesinin orda beklediğimi söyledim. Habib elindeki keserle gelip bana saldırdı ve kafama vurdu. Şayet elini tutmasaydım belki de şu anda hayatta olmayacaktım. Böyle delikanlılık olur mu?” dedi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.   
Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2015, 18:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128