Yol açma ve kilit taşı çalışmaları sürüyor

Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yol yapım çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Yol açma ve kilit taşı çalışmaları sürüyor

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yol açma, genişletme, ve kilitli parke taşı çalışmaları mahallelerde devam ediyor. Genişletme ve açma çalışmalarının ardından yollar kilitli parke taşıyla döşeniyor. Yapılan yollar yeni görünümüyle vatandaşın beğenisini kazanıyor. Ulaşımın daha kolay sağlaması için yapılan çalışmalarla dar olan sokaklar genişletilirken çıkmaz sokaklarda ulaşıma açılıyor.

Bolu Belediyesi tarafından kurulan Kilitli parke taşı fabrikasında üretilen taşlar yapılan planlama sonrası mahalle ve sokaklara döşeniyor.

 Bolu Belediyesi tarihinde bugüne kadar toplam üretilen yaklaşık 200 bin metrekare olan kilitli parke taşını sadece yılda 200 bin metrekare üretim yaparak rekora imza atıyor. HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2015, 18:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet acar
ahmet acar - 5 yıl Önce

sümer mh şehit hüseyin karakaya sokak yağmur yağdığında yedigöllere , güneş açtığında sahra çölüne ,ve diğer kötü hava koşullarında off road pistine dönüyor.tam 3 yıldan beri bütün alt yapı işleri doğalgaz dahil yapılmasına rağmen bir türlü kilitli parke taşı döşenmiyor.sayın belediye başkanının herhalde çok daha önemli işleri olacak ki kendisine bu sorunumuzu ilettiğimizde bana niye söylüyorsun bunu demiştir.

SIRADAKİ HABER

banner128